שמחה: בני הזוג שנחשדו בריגול בטורקיה חזרו לישראל

בחסדי ה' בני הזוג אונקין אשר נחשדו בריגול במהלך טיול בטורקיה יצאו לחופשי מהכלא וחזרו הבוקר לישראל בריאים ושלמים. ראש הממשלה, נפתלי בנט, ושר החוץ, יאיר ל...

שמחה: בני הזוג שנחשדו בריגול בטורקיה חזרו לישראל מורדי אונקין חוזר לישראל

בחסדי ה' בני הזוג אונקין אשר נחשדו בריגול במהלך טיול בטורקיה יצאו לחופשי מהכלא וחזרו הבוקר לישראל בריאים ושלמים.

ראש הממשלה, נפתלי בנט, ושר החוץ, יאיר לפיד, שוחחו עם שירז, בתה של נטלי אוקנין, ועם ערן, אחיה של נטלי, אשר ממתינים בשדה התעופה לנחיתת הזוג אוקנין.

ראש הממשלה, נפתלי בנט, שש על האפשרות לפרסם את דבריו לתקשורת: "שירז, בוקר טוב. נהדר לדבר איתך שוב. את רואה, אמרתי לך שאנחנו עושים הכל, ובאמת עשינו הכל. את היית שותפה נהדרת. האיפוק של המשפחה היה חיוני מאוד בימים האלה. תמסרי חיבוק בשמי לאופק הקטן. הנה, אמא ואבא חוזרים הביתה. אני מקווה שיהיו לכם ימים רגועים עכשיו. אני שמח שהם חוזרים אליכם".

שר החוץ, יאיר לפיד: "שירז וערן וכל המשפחה, אתם מדהימים. אני מתרגש איתכם, ליווינו אתכם כל השבוע, הבטחנו שנעשה הכל כדי להחזיר אותם אליכם והנה הם בדרך הביתה. חבקו אותם חזק גם מאיתנו".

נשיא המדינה יצחק הרצוג הגיב: "ברוכים השבים לישראל! נטלי ומורדי - כמה טוב שבאתם הביתה. מחבק אתכם ואת משפחתכם בחום. מברך את ראש הממשלה ושר החוץ וכל העוסקים במלאכת פדיון האסורים להשבתם של הזוג אוקנין הביתה. אני מודה לנשיא תורכיה ולממשלתו על שיתוף הפעולה".

יו"ר עוצמה ח"כ בן גביר בתגובה על שחרור בני הזוג שנעצרו בטורקיה: "מברך על השחרור מודה להקב"ה ושמח בשמחת בני הזוג, אולם אסור שבפעם הבאה נתבסס על חסדי הטורקים האנטישמיים ששונאים את מדינת ישראל. צריך לפרסם אזהרת מסע על טורקיה ולקרוא לישראלים שלא לבקר שם. טורקיה היא מדינת אויב שמסוכנת לישראלים".

חוצפה: סירב למכור תצלום - המיסיונרים תובעים את הצלם
ניקו את בורות הטבילה - לא תאמינו מה מצאו בפנים
השוטר העליל תקיפה על העצור - מח''ש סגר את התיק
דרישה: לפתוח בחקירה פלילית נגד הפרופסור שהסתיר את שולחיו לכנסת
קרה באמת: חתול פלש לרכב ונעל את עצמו מבפנים • צפו
אושר בקריאה ראשונה: הוצאה לפועל לא תבטל החזקת רישיון נהיגה
היכונו לקראת סופת חול חזקה
חוק הרכב העצמאי: יאפשר 400 מוניות אוטונומיות בישראל
מס על מיצים טבעיים? משרד הבריאות מציג נתונים בניגוד לדעת המומחים
כמה תלונות יש על הדואר? תלוי את מי תשאלו