'תשעה באב – עבר' אך החורבן ממשיך לא רק מ'היהודים הבאים' גם מכמה 'יהודים הנמצאים'

אין לזה סוף: ההסתה נגדנו - הציבור החרדי – ממשיכה, אבל איך אפשר לזלזל בה' יתברך ובמשה עבדו ולחנך ככה את הילדים הקטנים (דעה)

'תשעה באב – עבר' אך החורבן ממשיך לא רק מ'היהודים הבאים' גם מכמה 'יהודים הנמצאים' אילוסטרציהאילוסטרציהאילוסטרציה

אני כותב במבט אישי, לא נגד אף ציבור כי גם את הציבור החילוני, אני אוהב ומתפלל עליהם בכל יום, אני כוונתי היא על אותם אנשים מסוימים שיש להם מטרות זדוניות נגד ציבור שלם שלא עושה רע ורק יש לו הרבה רע על מהתייחסות כלפיו ולכן הוא מגיב ככה.


אתם לא חושבים שהגיע הזמן לעשות עם זה משהו, אני מקווה והלוואי שתתקנו אותי שאני טועה, אנחנו כחרדים אשר משלמים מיסים כמו כולם בשביל שיעלימו מכל זווית כל סממן יהודי.


זה התחיל בגל ההסתה לאורך כל תקופת הקורונה, אך האמת היא שהקורונה זה לא מצב חדש, תמיד היה משהו נגדנו, [שוב אני מדגיש שאני לא מדבר על הכלל כולו - אני מדבר על סוג של אנשים], אבל עד גבול מסוים, כעת נפרצו הגבולות – והשמים הם הגבול, כל יום - לא סיפור אחד, אלא כמה וכמה סיפורים, אם זה אלימות מהשוטרים, ואם זה הסתה מהתקשורת וגם מח"כ ושרי ממשלה, [כעת הם דווקא באופוזיציה].

אני לא מדבר על התוכנית ששודרה ומשודרת בתקופה האחרונה שזה ניבול פה בכלל להזכיר שמה, תוכנית שכל מי שיש לו טיפת מסורת ויהדות ואמונה וגם מי שאין לו חייב להתנגד ולמחות כנגד התוכנית הזאת אשר משודרת בטלוויזיה ועל פי נתונים היא זוכה למאות אלפי צפיות גם מדתיים, תוכנית זו אשר מבזה ומשפילה את רגשותיהם של מיליוני יהודים בעולם כולו, בזלזול בוטה בבורא העולם, בכפירה בתורה מן השמיים, ובכל הקדוש והיקר לעם ישראל, ומה שאבותינו מסרו נפשם עבורם בשמדות בפוגרומים במוקדי אש האינקוויזיציה ובשואה האיומה.


מקודם ראיתי את דברי ח"כ סמוטריץ' ואצטט את דבריו מחכה שיהיה לי עוד חכי"ם לצטט אותם: "מוצאי ט' באב. חמש דקות לשמונה, החדשות בתאגיד השידור הציבורי של המדינה היהודית. פותחים בשידורים חיים מהפגנות השמאל. אף מילה על היום, על מיליוני יהודים שצמו, התפללו, וכאבו את החורבן. כאב על עוצמת הניתוק. יש עוד על מה לצום". (מתוך הטוויטר).

מקבץ טורי דעה מאת גדי שולמן מירושלים
טור דעה: מה קורה כשמתחנפים לרשעים?
לא יזכר ולא יפקד: "בין הזמנים" במקורות של חז"ל
ההנהגה - הנהגת הדור והקהילה החרדית בארץ ישראל
גלרייה בלעדית • הכינרת ירדה במספר המטיילים • כהוראת גדולי הדור
תיעוד וגלריה: ליל ט"ו באב בכותל המערבי
בין הזמנים: אבא מול בחור ישיבה (דעה)
זעקת הגרב"ש דויטש: "כשנצא מזה, יצטרכו לבנות את עולם התורה כמעט כמו אחרי השואה"
טור דעה: כיצד נזיל דמעה על חורבן בית המקדש?
"סעודה מפסקת" של הלכות לקראת תשעה באב