בן גביר חזר לשמעון הצדיק: "אנחנו פה עד שיחזירו את הביטחון"

ח"כ איתמר בן גביר בהצהרה לתקשורת:" הציעו שמאבטחי ביטוח לאומי ישקיפו על בית המשפחה, זו בדיחה. אנחנו פה עד שיחזירו את הביטחון"

בן גביר חזר לשמעון הצדיק: "אנחנו פה עד שיחזירו את הביטחון"

חבר הכנסת איתמר בן גביר מסר הערב בהצהרה מיוחדת משמעון הצדיק: "בשעות האחרונות התחילו להציע כל מיני הצעות מטעם מתווכים שמנסים לפתור את מה שקורה כאן בשמעון הצדיק".

בן גביר סיפר על ההצעות שהועברו לו: "היתה הצעה שמאבטחים של המוסד לביטוח לאומי שנמצאים בבניין במרחק של 200 מטר ישקיפו על הבית, אבל כולם רואים שזה רחוק, לא רציני ולא ישים. היתה הצעה נוספת של ראש עיריית ירושלים משה לאון לרשת את המקום במצלמות. אני מכיר ומוקיר את לאון אבל מצלמות יש כאן המון והן לא מנעו תשע פעמים מלשרוף את הרכב של טל ושלוש פעמים לזרוק בקת"בים על הבית, עד ההצתה האחרונה שיכלה להביא לרצח המשפחה".

בן גביר הוסיף כי: "היתה הצעה שהתביישתי לשמוע אותה, שנוציא את המשפחה עד הרמדאן, וגורמים יממנו לה דיור חלופי. אלה הצעות של התקפלות, הצעות מבישות. רק אתמול אמר ראש הממשלה בנט כי מדובר בנושא שמעניין רק את הבט"פ, והיום הוא מבין שזה אירוע מדיני. בנט, תוריד את האגו של המפכ"ל והממ"ז ותציבו שמירה על הבית. כל מה שביקשתי זה ניידת משטרתית ליד הבית כדי שהם יוכלו לחיות כאן בביטחון".

בן גביר סיים: "יש כל מיני פייק ניוז שאנחנו הולכים, אבל אני לא הולך מכאן, הלשכה לא מתקפלת והיא תישאר כאן. אם יביאו אבטחה אני אעבור למשימה הבאה, ואם לא יביאו נישאר כאן. אנחנו בעלי הבית במדינת ישראל, אנחנו בעלי הבית על ירושלים. מספיק עם ההפקרות, מספיק להפקיר את המשפחה ושבנט והמפכ"ל יפסיקו עם האגו".

ח''כ בן גביר חזר לשמעון הצדיק
כביש 6 ייחסם השבוע ממחלף חורשים למחלף ניצני עוז בשני הכיוונים
המשטרה פעלה נגד חשודים אשר נהגו בפראות בשטחים חקלאיים
משטרת בת-ים עצרה בסוף השבוע חוליית גנבי כלי רכב בעיר
המשטרה אכפה אזרחים המטפלים ברכבם במוסכים באזור יו"ש
רוכב אופנוע נהרג בתאונה בכביש 531
התחזית: מעונן חלקית, הטמפרטורות יעלו
צוותי רכבת ישראל התגברו על התקלה במערכת האיתות
בשל תקלת איתות ארצית ברכבת ישראל: הרכבות הראשונות ייצאו מאוחר
תן נגוע בכלבת נמצא בישוב גוש חלב, בגליל העליון
שר החוץ של בלארוס מת, חפץ חשוד אותר בירושלים וטראמפ מעורר סערה