פרשת הצוללות: עולים לבג''ץ

הצוללות עולות לבג״ץ: פעילי התנועה לאיכות השלטון התפרסו במוקדי המחאה ברחבי הארץ לקראת שיירות הענק שיעלו לירושלים ביום שני

פרשת הצוללות: עולים לבג''ץ נתניהו יוצא מצוללת

פעילי התנועה לאיכות השלטון נפרסו הערב במוקדי מחאה שונים ברחבי הארץ לקראת שיירות הענק שמתוכננות לעלות לירושלים ביום שני, לחזק את התנועה בעתירתה לבג״ץ בדרישה להעמיק את החקירה בפרשת הצוללות.

הדיון בבג״ץ יערך ביום שני (25.1) בשעה 11:30 בהרכב נשיאת העליון אסתר חיות והשופטים ניל הנדל ונעם סולברג. התנועה לאיכות השלטון דורשת בעתירתה להקים ועדת חקירה ממלכתית ולפתוח בחקירה פלילית בחשד למעורבות נתניהו בפרשת הצוללות.

במסגרת העתירה הוגשו לבג״ץ על ידי התנועה לאיכות השלטון למעלה מ-50 תצהירים של ראשי מערכת הביטחון לשעבר, בהם ראש ממשלה, רמט"כלים, ראשי מוסד ושב"כ ובכירים נוספים, הקוראים להעמיק את החקירה בפרשה.

יו״ר התנועה לאיכות השלטון, עו״ד ד״ר אליעד שרגא: ״מדובר בפרשת השחיתות החמורה ביותר בתולדות המדינה, פרשה בה הוקרב בטחונה של מדינת ישראל על מזבח אינטרסים כלכליים פרטיים של אלו האמורים לשרת את האינטרס הציבורי. אנו תולים תקוותנו בבית המשפט העליון של ישראל שיורה על פתיחה בחקירה פלילית של פרשת המניות והשפעתה על פרשת רכש כלי השיט, וכן שיורה על הקמת ועדת חקירה ממלכתית בנושא״.

סקר מנדטים: לאף אחד אין ממשלה
בנט: "לפיד גרם לקיטוב איום ונורא בחברה"
ח''כ אבוטבול על סמוטריץ': מפריע לו שהחרדים בקואליציה
בנט: "שיפסיקו כבר למדוד את גודל הכיפה שלי"
האם בבצ'יק הוא זה שמנהל באמת את המשרד של ליצמן?
גפני: "הרפורמים זו האגודה היחידה בעולם שכל גוי יכול להצטרף אליהם"
ח"כ אזולאי ביקר במדרשייה של הרב יגאל כהן
ח''כ יעקב אשר: התקשורת צבועה • צפו
בוסו תוקף במליאה את בג"ץ: הרגולטור היחיד להלכה זו הרבנות
דרעי: התכנית שאושרה נותנת מענה לצורך בשמירה על הכנרת