במהלך בניית סוכה: 3 פציעות ברחבי הארץ

צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לגבר בן 47 שנפל מסולם ברחוב דוד פרנקפורטר בפתח תקווה. דוד הרפז חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בפצוע שנחבל ברא...

במהלך בניית סוכה: 3 פציעות ברחבי הארץ זירת הנפילהזירת הנפילה

במהלך בניית הסוכות ברחבי הארץ הבוקר נפצעו שלושה גברים אשר נפצעו במהלך בניית הסוכה. במהלך בניית הסוכות שני גברים נפלו מגובה ואחד נפצע מדיסק חשמלי.

נפילה אחת התרחשה ברחוב הרב הרצוג בבני ברק בעקבות דיווח על גבר שנפל מגובה.

יחד עם חובשים של מד"א, העניקו הכוננים טיפול רפואי לגבר כבן 45 עם חבלות גב וגפיים, והוא פונה במצב בינוני להמשך טיפול בבית החולים בלינסון בפתח תקווה.

צוות אמבולנס הצלה ליפא הירש ונטע שפריי סיפרו: "כשהגענו למקום עם האמבולנס שברשותינו, הכווינו אותי לגבר כבן 45 עם חבלות גב וגפיים לאחר שנפל מסולם, מגובה של כקומה במהלך בניית הסוכה".

עוד ציינו: "יחד עם חובשים של מד"א הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני במקום, ופינינו אותו במצב בינוני לחבירה עם ניידת טיפול נמרץ שפינה אותו להמשך טיפול לחדר הטראומה בבית החולים בלינסון בפתח תקווה."

בנוסף, גבר בן 47 נפל מסולם ברחוב דוד פרנקפורטר בפתח תקווה.

דוד הרפז חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בפצוע שנחבל בראשו ובפלג גופו העליון כתוצאה מנפילה מסולם בחצר ביתו במהלך ההכנות לבניית הסוכה. הענקתי לו סיוע ראשוני והוא פונה לבית החולים בלינסון כשבשלב זה מצבו מוגדר בינוני".

במקביל חובשים של איחוד הצלה העניקו סיוע רפואי ראשוני לגבר בן 66 לאחר שנפגע מדיסק חשמלי בעת בניית סוכה ברחוב דליה בנס ציונה.

מלאכי שאער חובש איחוד הצלה שטיפל בנפגע סיפר: "הנפגע סיפר לנו שבמהלך בניית סוכה הוא נפגע מדיסק חשמלי. יחד עם חובשים נוספים הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני ולאחר מכן הוא פונה במצב קל עד בינוני לבית החולים להמשך טיפול".

פנינה יקרה: הקטרוג שלא הצליח
האם צריך לקרוא את קריאת שמע בלילה • הלכה יומית
כך מייצרים חיי חברה מושלמים • צפו
מה ההבדל בין "פר" ו"בן בקר"? • דף היומי
צפו: שיעורו של הגר"י רצאבי למוצש"ק לך לך
הילולת האדמו"ר בעל ה'נועם ישראל' מקרעטשניף קרית גת • גלריה
עצרת מספד לרגל השבעה לגאון הרב ישראל אליקים שלזינגר זצ"ל
מנין לומדים שיש להוסיף תוספת שבת? • דף היומי
פנינה יקרה: למה אנחנו מזכירים את האריה
כף זכות - כך עושים את זה! • צפו