גבר ואישה כבני 60 נהרגו בתאונה קטלנית עם מעורבות משאית בכביש 90

"מדובר בתאונה עם מעורבות משאית המובילה כלי רכב ורכב פרטי, הרכב הפרטי היה מרוסק לגמרי מעוצמת ההתנגשות, פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותם של בני זוג כבני 60"

גבר ואישה כבני 60 נהרגו בתאונה קטלנית עם מעורבות משאית בכביש 90 זירת התאונה הקטלנית

סמוך לשעה 14:30 התקבל דיווח במוקד זק״א על תאונת דרכים קטלנית עם מעורבות משאית ורכב פרטי בכביש 90 סמוך ליהל ובמקום שני הרוגים.

הרב שמעון אייזנבך מפקד זק״א אילת סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות משאית המובילה כלי רכב ורכב פרטי, כשהגענו למקום ראינו את הרכב הפרטי מרוסק לגמרי מעוצמת ההתנגשות, לצערי זוג מבוגרים כבני 60 שנסעו ברכב, סבלו מפגיעות קשות והיו מחוסרי הכרה, פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותם של השניים במקום. מתנדבי זק״א מרחב נגב צוות אילת טיפלו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה".

פראמדיק מד"א ניר יפת וחובש בכיר במד"א אלי שריקי סיפרו: "כשהגענו למקום התאונה ראינו את המשאית שהייתה עמוסה ברכבים עומדת בשול הכביש ואת 2 הרכבים הפרטיים בסמוך כשבאחד מהם נלכדו גבר ואישה. תוך כדי פעולות חילוץ ביצענו בדיקות רפואיות אבל הם היו ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם. נהג המשאית שנפגע באורח קל פונה באמבולנס מד"א לבי"ח יוספטל במצב קל ונהגת הרכב השני טופלה במקום ולא נזקקה לפינוי".

זירת התאונה הקטלנית
בני ברק: במהלך הלילה בוצע ירי לעבר עסק, האופנוע נמצא מתחת לבניין
רק בישראל: דו"ח תחת דו"ח
נהג משאית נעצר לאחר שביצע עקיפות מסוכנות
ירושלים: בת שנה וחצי לא התעוררה משנתה
ביתר עילית: בת 13 נפגעה מרכב עובר
בצל איומי חמאס: בן גביר עלה הבוקר להר הבית
באותו יום שבו בן גביר עלה: 3 נערים יהודים נעצרו בהר הבית
כשמחרשה פוגשת עמוד חשמל | צפו!
33 נוסעים: תאונה מחרידה בין משאית לאוטובוס שמסיע ילדים | צפו
בני ברק: פלסטיני תקף אישה כשיצאה ממעלית בבני ברק