לאחר ההחלמה: חברי הכנסת מברכים את דוד ביטן

לאחר שהיה בין חיים ומוות בחסדי ה' הבריא חבר הכנסת דוד ביטן מהליכוד • חברי הכנסת מברכים

לאחר ההחלמה: חברי הכנסת מברכים את דוד ביטן

יו”ר הכנסת יריב לוין אמר: ”אני מתרגש מאוד לקראת הגעתו של חברי דוד ביטן לכנסת, בפעם הראשונה מאז שחלה בקורונה והחלים. דוד מגיע כדי להגיש את רשימת הליכוד לבחירות לכנסת ה-24. ברוך שובך דוד היקר".

‌‏יו״ר הקואליציה ויו״ר סיעת הליכוד מיקי זוהר אמר: "מרגש לראות את חברינו דוד ביטן מגיע לכנסת אחרי מאבק לא פשוט במחלת הקורונה ומגיש את רשימת הליכוד לכנסת ה 24. דוד, אנחנו אוהבים אותך!"

ח"כ מיכל קוטלר-וונש (כחול לבן) בציוץ בטוויטר: "ברוך רופא חולים! חדשות משמחות אחרי תפילות רבות ודאגה גדולה לדוד חי בן מרגלית! איחולי החלמה מלאה והצלחה".

ח''כ דוד ביטן

ח"כ יואל רזבוזוב (יש עתיד - תל"ם) אמר: "מברך את ידידי ח״כ דוד ביטן על שחרורו מבית החולים. ברוך רופא חולים!"

ח"כ קטי שטרית (הליכוד) ברכה את חבר הכנסת המחלים: "ברוך רופא חולים! אני נרגשת מאוד לשמוע על החלמתו של ח"כ דוד ביטן מהקורונה. חברי דוד ביטן יגיע בהמשך הערב לכנסת להגיש את רשימת הליכוד לכנסת ה- 24. ממשיכים יחד לניצחון הליכוד".

השרה גילה גמליאל אמרה: "חברי דוד ביטן, ברוך שובך לכנסת! שמחה על החלמתך ומתרגשת לראותך חזרה במשכן. חסרת לכולנו בתקופה האחרונה. מאחלת לך בריאות איתנה!"

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, חבר הכנסת דוד ביטן לפני כחודשיים חלה קשות בנגיף הקורונה, אושפז בבית חלים ואף חובר למכונות "אקמו" (מכונת לב ריאה), בחסדי ה' הבריא לשלום.

במשך שבועות רבים, שפכו עם ישראל את ליבם לפני אביהם שבשמים בכדי שירחם על בנו. ואכן בחסדי ה' הבריא חבר הכנסת דוד ביטן. ביטן הודה לכל המתפללים עליו: "הרופאים אמרו לי שהייתי בין חיים למוות, אני מודה לציבור שדאגו לי, מודה למי שהתפלל עלי".

מלשכתו של חבר הכנסת דוד ביטן נמסר: ”מצפה לדוד עוד תהליך שיקום ארוך והוא יצטרך להגיע עוד מספר פעמים בשבוע לטיפולים במחלקת שיקום בתל השומר”.

באמצע מסיבת חנוכה הרב הראשי לשעבר ערך מי שברך לחבר הכנסת דוד ביטן

'מי שברך' שנערך בזמנו לרפואת דוד ביטן

ערוץ הכנסת

בשורה למתמודדי הנפש: לראשונה - פסיכיאטר בוועדת סל התרופות
כיצד להתמודד עם רשלנות רפואית בניתוחים?
ערב כיפור: רבני בתי ההוראה 'המאורות' במוקד ההלכתי עם הרופאים
לראשונה: ריאה של מחלים מקורונה הושתלה בחולה
נסייני החיסון: גם התחסנו וגם לא קיבלו תו ירוק
המדינה משלמת, אך החולים לא מקבלים תרופה
"אל תהססו לשאול את הרופא את השאלות שמטרידות אתכם"
בית החולים בנהריה רכש רובוט ניתוחי - משרד הבריאות לא מאפשר הפעלתו
דיווח: משרד הבריאות יחייב את המחוסנים בבידוד
מחר בבוקר: בתי החולים הציבוריים ישביתו את כל חדרי הניתוח