יוסי דגן לשרי הימין: "חייבים להחליף דיסקט - להקים ממשלת ימין מלא"

ראש מועצת שומרון יוסי דגן אמר בכנס אשכול יו"ש שהתקיים היום בהשתתפות השרים שקד ואלקין: "שרי הימין מנסים לעזור ככל יכולתם, אבל זה נגמר, זה לא עובד"

יוסי דגן לשרי הימין: "חייבים להחליף דיסקט - להקים ממשלת ימין מלא"

היום התקיים כנס אשכול יו"ש בו השתתפו ראשי הרשויות מיהודה ושומרון, נציגים ממשרדי הממשלה וכן השרה איילת שקד ושר השיכון זאב אלקין. ראש מועצת שומרון שהוזמן לשאת דברים במהלך פאנל בנושא התחבורה ביו"ש, התבטא בחריפות כלפי הממשלה ואמר: "כל מי שחשב שזה יעבוד ושזה אפשרי – צריך להבין שזה נגמר. זה לא עובד. צריך עכשיו להתגבר על כל המשקעים ולהקים ממשלת ימין מלא".

בדבריו בכנס, אמר דגן כי אכן חלק משרי הימין מסייעים ועוזרים ככל יכולתם, אך התמונה הכוללת היא שהממשלה היא לא טובה וחייבת להתחלף: "ישבו כאן מקודם השרה שקד והשר אלקין ואמרו בכנות אמיתית שהם רוצים לעזור לנו, ואכן הם עוזרים ככל יכולתם, והדבר הזה בוודאי חשוב בממשלה בה יש שרים שאינם ציונים כמו רוב אזרחי מדינת ישראל, וגם חכי"ם שהם תומכי טרור ממש".

"אבל לפעמים ישנו רגע בו צריך להסתכל על התמונה הכוללת. הממשלה הזו רעה ליהודים ביהודה ושומרון. והיא רעה לתושבים בנגב ובכל רחבי הארץ. העזרה הפרטית היא חשובה וכולנו צריכים אותה אבל המצב היום שאפילו חוק תקנות יו"ש שצריך להיות עובדה בסיסית ביהודה ושומרון הממשלה הזו לא מסוגלת להעביר", אמר דגן בכנס.

"אתה רואה מה קורה בחומש, מה קורה בנגב, ואני לדעתי מייצג את הרוב המוחלט של תושבי יהודה ושומרון שאומר לכל שרי הימין בממשלה להפוך דיסקט. כל מי שחשב שזה יעבוד ושזה אפשרי – צריך להבין שזה נגמר. זה לא עובד. צריך עכשיו להתגבר על כל המשקעים ולהקים ממשלת ימין מלא בשונה מהממשלה הנוכחית, כי זה כבר לא עובד יותר", הוסיף.

לדבריו, חלה הדרדרות בכל התחומים ברחבי יהודה ושומרון "התמונה הכוללת מציגה מראה מזעזע. גם בתחבורה, גם בתחום ההתיישבות, גם בתחום הבנייה. הממשלה הזו מתפקדת בצורה שכל שר הוא ראש ממשלה בעצמו. יש בממשלה הזו כ"כ הרבה שרים שהם נגד יהודה ושומרון. וגורמי השמאל בממשלה מושכים אותה חזק לכיוון השמאלי, וזה פשוט לא עובד. ישנם פרויקטים רבים שמאושרים ומחכים לתקציבים שאינם מגיעים, ןזה עולה לנו בחיי אדם יום יום, גם של יהודים וגם של ערבים".

"אני כראש מועצה עובד עם שרי הממשלה כי זהו תפקידי, אבל הממשלה הזו חייבת להתחלף. ההתיישבות צריכה להפסיד אולי כמה פרויקטים כדי להציל את כל המדינה מהממשלה הזו", קרא דגן לסיום.

דגן בכנס אשכול יו''ש
מתרחקים מתיק 4000: הפרקליטות שינתה את סדר העדים בתיקי נתניהו
עוצמה יהודית למומו פילבר: תפסיק עם תעמולת הבחירות האסורה
"היא מקשקשת ומדברת שטויות": גפני על מירי רגב
אמיר אוחנה: "מי שמדבר על היום שאחרי נתניהו כנראה חפץ בזה"
חשיפה: מבקר המדינה בוחן אפשרות להפריד את מח"ש מהפרקליטות
לפני הבחירות: הוגש כתב אישום נגד בן ארי
יועצה המשפטי של 'קבלה לעם' מנסה לזכות במקום בפריימריז בליכוד
בן גביר בתמיכה בפייגלין: "נלחם על הזהות היהודית של המדינה"
ביבי על היציאה למבצע 'עלות השחר' לאחר שהכנסת התפזרה • צפו
לפיד: מבצע "עלות השחר" החזיר את ההרתעה הישראלית