אופנוען חרדי נהרג הלילה לאחר שנפצע באורח אנוש בתאונת דרכים עם מעורבות משאית

רוכב אופנוע חרדי תושב אלעד נהרג הלילה לאחר שנפצע באורח אנוש בתאונת דרכים עם מעורבות משאית בכביש 471 בין מחלף נחשונים לפתח תקווה

אופנוען חרדי נהרג הלילה לאחר שנפצע  באורח אנוש בתאונת דרכים עם מעורבות משאית זירת התאונה

טרגדיה קשה באלעד: מתתיהו ברדה ז"ל בנו של הרב אופיר ברדה שיבלח"ט מרבני אלעד נהרג הלילה לאחר שנפתע באורח אנוש בתאונה בכביש סמוך למחלף נחשונים.


חובשי מד"א - 'הצלה פתח תקווה' ו'איחוד הצלה' הוזעקו הלילה לכביש 471 ממחלף נחשונים לשעריה עקב דיווח על רוכב אופנוע שנפגע בתאונת דרכים עם מעורבות משאית.


החובשים המתנדבים יחד עם צוות של מד"א העניקו טיפול ראשוני לרוכב האופנוע כבן 30, והוא פונה להמשך טיפול בבית החולים בילינסון במצב אנוש ולא יציב עם חבלה רב מערכתית.


יאיר הירש ועזריאל גרוס - חובשים בכירים ביחידת האופנועים של מד"א הצלה פתח תקווה סיפרו: כשהגנו למקום מצאנו את רוכב האופנוע מוטל בצד הכביש סמוך לאופנוע כשהוא מחוסר הכרה עם חבלה רב מערכתית , הענקנו לו טיפול ראשוני מציל חיים במקום והעלנו אותו במהירות לניידת טיפול הנמרץ להמשך פינוי לבית החולים.


אלי גנסיא חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונת דרכים עם מעורבות רוכב אופנוע כבד ומשאית שהתרחשה בכביש 471 בין מחלף נחשונים לפתח תקווה. יחד עם חובשים נוספים מאיחוד הצלה ביצענו פעולות החייאה ברוכב האופנוע שנפצע באורח אנוש וסבל מפגיעה רב מערכתית"


מנחם סלובטיצקי חובש באיחוד הצלה הוסיף: "מדובר בזירה קשה מאוד, רוכב האופנוע היה מחוסר הכרה וסבל מפגיעה רב מערכתית. לאחר שחזר דופק בזירת האירוע הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כאשר הוא מורדם ומונשם".

למרות אירוע הזיהום בחופים - עלייה באחוז החופים הנקיים
סטודנטים מכל העולם מתנדבים כדי להגן על ישראל ברשתות החברתיות
ראשי רשויות יהודים וערבים נפגשו עם צמרת המשטרה
התושבים התלוננו: לא שומעים את האזעקות
תלמיד ישיבה נפל מגובה באתר בניה בבני ברק ונפצע
בנו של אחד הנספים באסון במירון: "לא מבקשים נקמה, מבקשים נחמה"
אייכלר: "מדוע לא אושרה שאילתה דחופה בעניין המחסור החמור בממ"דים?"
2021? המבקר חושף את הכשלים הדיגיטליים של בתי הדין הרבניים
מבצע 'שומר החומות': עלה ל-12 מניין ההרוגים מתחילת המבצע
בשל כאבי גב: הנשיא ריבלין נדרש לבדיקה רפואית בבית החולים