הרב ארוש מגלה: "רבי נחמן דיבר איתי; כל גבולות אומן יפתחו היום"!!! • צפו

חשיפה: אחר שבכל פעם נדמה היה כי מכאן או מכאן תגיע הישועה, ורבבות 'תקועים' בארץ מבלי לקיים את המסורת הנהוגה בידם מזה שנים, היום, יום שלישי הרב שלום ארוש מגלה שרבי נחמן דיבר איתו, והרב ארוש מודיע כי היום (שלישי) יפתחו כל גבולות אוקראינה • צפו

הרב ארוש מגלה: "רבי נחמן דיבר איתי; כל גבולות אומן יפתחו היום"!!! • צפו

הרב ארוש עם גילוי מרבי נחמן

null

סירטון שיוצא מטעם הרב שלום ארוש, מביא איתו בשורה רבה לעשרות אלפי חסידי ברסלב ברחבי הארץ והעולם אשר חיכו וייחלו מזה חודשים ארוכים לפתיחת הגבולות, בסירטון נראה הרב ארוש שמעיד כי רבי נחמן מברסלב זצוקלל"ה התגלה אליו, והרב ארוש מודיע כי הערב כלל הגבולות באוקראינה יפתחו! וכך יוכלו לבוא עשרות אלפים מכל העולם לאומן ראש השנה.


הדברים הינם בשורה עצומה לרבבות החסידים שכידוע מוסרים נפש מזה רבות בשנים ועושים הכל כפשוטו על מנת להגיע לציונו של הרבי באומן.


בסירטון מספר בעצמו הרב ארוש: "הייתי כעת בציון, התגלה אליי רבי נחמן מברסלב אמר לי שהוא אוהב אותכם... תידעו כל הגבולות ייפתחו עוד הערב! לכן אני אומר, להיות כולם בשמחה, לא להתייאש, לא נשאר עוד הרבה והישועה תגיע, הגאולות יגיעו, כל הדרכים יפתחו, כולם יוכלו להגיע לאומן השנה, להתחזק" מסיים הרב הרוש את התגלית המדהימה.


יצויין כי דרכו בקודש של הרב ארוש לבדח ולהצחיק את הציבור בשיעוריו, ואף בסירטון נראה מבודח מתמיד וכשכולו אפוף ביטחון מבשר את הבשורה המרנינה לרבבות אלפי ישראל על פתיחת השערים וכל הגבולות לרבבות עמך בית ישראל לאומן ראש השנה. 


לעומת זאת, כששוחחנו עם מספר חסידי ברסלב, טוענים הם כי ימים יגידו, וכי מעולם לא נתקלו בהבטחה תקדימית שכזו, וכן לא זכור להם נסיעה לאומן בתנאים מינימליים שכאלו. נתן דוד, אחד החסידים מספר ל'בימה', יש בגבולות נשים, ילדים קטנים, הקור פה מטורף בלילות, אין שמיכות, אין שירותים, כולם פה בתנאי שטח הזויים, הזעקה פה ממש עולה מאליה לממונים ואחראים להצלת נפשות כפשוטו. אנחנו שמחים מאוד מההודעה של הרב ארוש שהיום יפתחו כל הגבולות לאוקראינה וככה רבבות חסידי ברסלב יגיעו לאומן.


כפי שנחשף ב'בימה' השר אריה דרעי שיגר לפני מספר שעות מכתב בהול לנשיא אוקראינה ולדימיר זלנסקי אודות המצב המחפיר בו נמצאים החסידים בגבול, וביקש הימנו בכל לשון של בקשה לאשר את כניסתם של החסידים למשך מספר ימים.

מבצע זק"א אומן תשפ״א
היכונו: תיקון הכללי העולמי ב-12:00
דרעי לרבנים: "לקרוא לחסידים בבלארוס לחזור לבתיהם"
לחסידי ברסלב: מקבץ תיעודים מ'אומן - ראש השנה' - אשתקד
לא יאומן: חסידי ברסלב שרים את המנון אוקראינה • צפו:
מה הדהים את טראמפ • "אם לא אנצח, ישראל תהיה בצרה גדולה"
אוקראינה: "מגבלות הסגר קפדניות נותרות בתוקף". הברסלבים יאלצו לחזור
נשיא הקונגרס לאוקראינה: "למעלה מ-200 שנה חסידי ברסלב מחויבים להגיע לאומן"
ראשוני: ממשלת בלארוס מתכננת ארגון כניסת החסידים לאומן
גבאי אומן מאשים בראיון ל'בימה': "מדינת ישראל שיקרה לציבור"