זני מלונים חדשים עם יבול לאורך כל השנה!

אוהבים מלון? מתבאסים שמוצאים אותו בשווקים במשך חמישה חודשים בלבד? בחברת אוריג'ן הצליחו לפצח את השיטה שתאפשר להנות ממלון מתוק ומשובח, 365 ימים בשנה!

זני מלונים חדשים עם יבול לאורך כל השנה!

במסגרת התערוכה החקלאית - אגרומשוב שתתקיים בבנייני האומה בירושלים בעוד כשבוע, יוצגו לראשונה הזנים החדשים שמאפשרים גידול של הפרי האהוב- מלון, 365 ימים בשנה. הזנים החדשים הינם 'המימו': טיפוס "פיאל דה סאפו" ספרדי שצבעו כתום ובעל חיי מדף ארוכים מאוד. צבעו החיצוני ירוק עם דמוי סרטוט מרהיב, מתאים לשתילה בסוף העונה הקלאסית של המלון ובעל מרקם וטעם ייחודיים. מגיע לגודל אחיד של 2-3 ק"ג.

הזן החדש השני שפותח בחברה הינו הדליסיה: טיפוס "ילו קנארי" עם קליפה חלקה שצבעה צהוב עז, המלון בעל מרקם ייחודי המתאים לשתילה במשך רוב העונה ובעל חיי מדף ארוכים המאפשרים שיווק לאורך עונה ארוכה ואף קטיף אחד מרוכז. מגיע לגודל אחיד של 2.5-3 ק"ג.

בנוסף יציגו בחברה במסגרת תערוכת אגרומשוב את מלוני ה'ג'סטין' וה'רובי' המוכרים בשווקים בישראל וכן את אבטיח הלהויה שלהם, אבטיח בגודל אמצע, המתאים לכל משפחה, כך שאפשר לסחוב אותו בשלמותו ולשמור על איכות הפנים שלו.

חברת אוריג'ן זרעים עוסקת בפיתוח ושיווק מגוון רחב של זני דלועים , החברה מפתחת זני מיכלוא בעלי תכונות חדשניות של איכות, טעם, אחידות, חיי מדף ארוכים ועוד. זני המיכלוא של אירוג'ין זרעים מתאימים לגידול מסחרי בשטחים פתוחים ומוצרים מסוימים לגידול בבתי צמיחה. הזנים מתאימים לגידול של משתלות למכירה מסחרית לחקלאים.

"מגוון הזנים שיצרנו במהלך השנים מאפשר לנו לגדל בישראל מלונים מזנים שונים ובאזורים שונים לאורך כל יימות השנה, 365 ימים!. יש זנים שצריכים אקלים קר יותר ויש זנים שצריכים אקלים חם, יש זנים הצריכים גשם ומנות קור וכו', אנו מתאימים את הזן ומקום הגידול לעונה ובכך הצלחנו לראשונה לייצר מעטפת של 365 ימים בשנה של פרי מלון איכותי, מתוק וטעים!" ציין בחברה. בפועל תגדל החברה באזורים שונים בארץ את הזנים השונים כך שהצרכן יהנה ממלון מהערב בחלק אחד של השנה ומלון מהגליל בחלק השני של השנה

תערוכת אגרומשוב תציין השנה 30 שנים להיווסדה של תערוכת החקלאות המובילה בישראל בה מציגות חברות רבות מאות זנים ופיתוחים חדשים, גידולים חדשים ומפתיעים, טכנולוגיות מתקדמות וכו'. התערוכה תתקיים בבנייני האומה בירושלים עם עשרות מציגים ואלפי חקלאים ויזמים בתחום החקלאות. אגרומשוב היא התערוכה החקלאית היחידה בישראל המתקיימת בחללים ממוזגים. בקרב השוק החקלאי נרשמת התרגשות רבה לקראת האירוע החקלאי הראשון שיתקיים לאחר עידן הקורונה כאשר צפויים להגיע גם נציגים מעבר לים שיקחו חלק כאורחים וכמציגים.

מלון
הישג עצום: הודפסו רקמות מהונדסות עם רשת כלי דם מסועפת • צפו
ייצור מים באמצעות חומרים זמינים וזולים
כך ינקו את החלל מהפסולת
לראשונה בעולם: הדפסת תלת-מימד של גידול סרטני שלם ופעיל
שנה מראש: המערכת החוזה את תפוקת החלב של כל פרה בעוד שנה
ההסבר לתעלומה רבת שנים בייצור מימן
רוצים לעדכן את הגרסה של הרכב? כך זה יתרחש - בקרוב
מדענים מצאו פתרונות יעילים לבעיית שלושת הגופים המפורסמת
הכירו את הפטנטים: בית חולים וירטואלי ומערכת תופים ייחודית
פריצת דרך: הישג דרמטי בהנדסת רקמות לימפטיות