חשש כבד מהתפרצות בארה"ב

חשש כבד מהתפרצות נרחבת של הקורונה בארה"ב בעקבות הפגנות הענק על מותו של ג'ורג' פלויד האפרו - אמריקאי בידי שוטר. "אם הייתם בין המפגינים – כדאי שתעברו בדיקת קורונה" אמרה ראש עיריית אטלנטה.

חשש כבד מהתפרצות בארה"ב בימה - המעודכנים מעדכנים

חשש מהתפרצות נרחבת של הקורונה בארה"ב בעקבות הפגנות הענק על מותו של ג'ורג' פלויד האפרו-אמריקאי בידי שוטר. בחדשות 12 דווח שהמומחים מזהירים שהתכנסויות המפגינים עלולות לגרום להתפרצות נוספת של נגיף הקורונה.


ד"ר קייטי פאסרטי מנהלת רפואית העוסקת במניעת מחלות זיהומיות בשארלוט, צפון קרוליינה. הביעה דאגה מכך שהמפגינים עשויים לנוע מעיר לעיר וממדינה למדינה ובכך להרחיב את מעגל הנדבקים. "זו הכנה לגל שני של התפשטות".


ראשת עיריית אטלנטה, קישה לאנס בוטומס אמרה "אם הייתם בין המפגינים – כדאי שתעברו בדיקת קורונה" "בארה"ב עדיין משתוללת מגפה שהורגת שחורים ושחומים במספרים גבוהים בהרבה". גם נתוני המרכז האמריקני לשליטה במחלות מצביעים על כך שאחוז האפרו-אמריקנים שנפגעים מהמחלה גבוה יחסית למספרם באוכלוסייה.


"שרשרת ההדבקה עלולה לתפוס תאוצה עקב ההתכנסויות". אמר ד"ר סקוט גוטליב, ראש ה-FDA לשעבר, ארצות הברית טרם ניצחה את המגפה והזהיר מהשלכות המחאה.המומחים מזהירים כי חלקיקי הנגיף עלולים לעבור דרך צעקות המפגינים, זאת בנוסף לשיעולים ועיטושים.

נחשף: איראן וסין מתכוונות לחתום על הסכם סחר אדיר, חשש כבד במערב
משעשע: קוף משגע טיגריסים
הילד מ-וורשא שהרים ידיו כאות מצוקה, עדיין מרים את ידיו
לראשונה: שרת התפוצות תשלב את הציבור החרדי בפרויקטים של משרד התפוצות
מטורף: אדם נלחם באריות רק עם נייר טישו. צפו
שר הבריאות: מקווה שבעוד שבוע לא נכריז על סגר!
כל בריטי חמישי מאמין כי היהודים גרמו להתפרצות המגיפה
טייגר סיבירי תקף והרג את השומרת
האם בחולצת הקמפיין של טראמפ יש סמל נאצי?-צפו
מי מפחד מפצצת האטום?