מערכת הביטחון נפרדת מנשיא המדינה העשירי, ראובן ריבלין

שר הביטחון, בני גנץ, סגן שר הביטחון אלון שוסטר, הרמטכ"ל רא"ל אביב כוכבי, מנכ"ל המשרד אלוף (במיל') אמיר אשל והנהלת משרד הביטחון, נפרדו היום (ג') מנשיא המ...

מערכת הביטחון נפרדת מנשיא המדינה העשירי, ראובן ריבלין

שר הביטחון, בני גנץ, סגן שר הביטחון אלון שוסטר, הרמטכ"ל רא"ל אביב כוכבי, מנכ"ל המשרד אלוף (במיל') אמיר אשל והנהלת משרד הביטחון, נפרדו היום (ג') מנשיא המדינה העשירי ראובן (רובי) ריבלין, שיסיים מחר (יום ד', כ"ז בתמוז תשפ"א, (07/07/2021) את כהונתו.

הנשיא ריבלין התארח בקריה בתל אביב אצל שר הביטחון גנץ, השתתף באירוע פרידה בראשות הרמטכ"ל עם פורום מטכ"ל בבית בן גוריון וקיים עמם שיחה, ולאחר מכן קיים טקס פרידה בראשות שר הביטחון ובהשתתפות מנכ"ל משרד הביטחון ובכירי משרד הביטחון. בסיום היום נפרדה מערכת הביטחון מהנשיא במשמר כבוד.

נשיא המדינה, ראובן ריבלין אמר: "היום אתם מודים לי, אבל התודה האמיתית מגיעה לכם, העוסקים בשמירה על בטחון ישראל לילות כימים. הייתי ועודני חייל של מערכת הביטחון ושירתתי אותה באמונה ובאהבה גדולה אינני נפרד מכם אמשיך לשרת אתכם גם בעתיד".

שר הביטחון בני גנץ אמר: "מצאנו בך שותף מלא ומרכזי בשמירה על הביטחון והמאבק של ישראל בזירה המדינית: התגייסת בכל עת שנדרשת לתמוך, לצאת בשליחויות, ולהעביר מסרים. לקחת על עצמך גם את המשימה לשמר את היחסים עם ידידותינו הקרובות והרחוקות, בתקופות מורכבות".

הרמטכ"ל רא"ל אביב כוכבי אמר: "כבוד נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, נשיאנו, אתה מגיע מדור מיוחד, כחלק ממשפחה עם שורשים מסועפים, שייך לדור שגם ראה את הארץ מנגד וגם בא אליה. אני יודע, לא מתוך הנאומים שלך, אלא מתוך הרבה שעות של ביקורים משותפים ושיחות משותפות כמה העניין הזה של מדינת ישראל, על אדמת ארץ ישראל, עם הריבונות שלנו, חי ופועל בך. כמה הדבר הזה חשוב לך, בוער בך ומרגש אותך".

עוד שיבח את הנשיא: "אתה התלכדות של בית, מורשת ומסורת מצד אחד, עם גישה מדינית, ביטחונית, מפוקחת מהצד השני. אין ספק שלאורך כל הדרך בתקופת נשיאותך, המחויבות שלך לצה״ל עבור ביטחון המדינה, הייתה בולטת ודומיננטית, היא הייתה גם גדה של ביטחון ומשענת חזקה שלא פעם ולא פעמיים חיזקה את הצבא".

נפרדים מהנשיאנפרדים מהנשיא
ח''כ כהנא על בנט: "מעוניין להפסיק את תפיסת העולם החרדית"
הליכוד על בנט: "משסה הורים אלו באלו"
בנט: "אני רוצה שההורים יריבו אחד עם השני"
לקראת חקירת פרשת הצוללות? בנט נפגש עם יו״ר התנועה לאיכות השלטון
בן גביר: "ההר הוליד עכבר, בנט צריך להתנצל"
חה"כ אבי מעוז הגיש בג"צ נגד ניר אורבך ומיקי לוי
בנט: "למדנו שהטלת הספק היא תנאי הכרחי לניהול חיינו"
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
כאסח בין ימינה ולציונות הדתית
גרמניה תעביר 100 מיליון יורו לרשות הפלסטינית