הפגישה הסודית של הרב דרוקמן עם מנסור עבאס

בסיום התייעצות רבנים שהתקיימה אתמול בבית הרב דרוקמן קרא הרב לסמוטריץ' להמשיך ולהתנגד להקמת ממשלה שתתבסס על רע"מ, אמש נחשף כי נפגש בחשאי עם יו"ר רע"מ עבאס

הפגישה הסודית של הרב דרוקמן עם מנסור עבאס

הרב דרוקמן מגבה את סמוטריץ'

בכיר רבני הציונות הדתית, הרב חיים דרוקמן, נפגש בשבוע האחרון עם יו"ר רע"ם, מנסור עבאס, כך חשפה אמש (שני) כרמל דנגור בחדשות הערב בכאן 11. את דבר הפגישה אישרו שני מקורות. בסביבתו של הרב מאשרים את הפגישה: "התקיימה לפני כשבועיים".


לפי הדיווח השניים נועדו במשך יותר משעה בביתו של הרב דרוקמן במרכז שפירא. הפגישה התקיימה בלחץ סביבת ראש הממשלה בנימין נתניהו.


הרב דרוקמן אישר את הפגישה לכאן חדשות: "לפני כשבועיים פנו אליי בבקשה לבוא ולהיפגש איתי. הסכמתי, כמו לכל בקשה של כל אדם להיפגש איתי. הפגישה נערכה לפני קצת יותר משבוע".


אתמול, בהודעה שפרסם הרב דרוקמן בסיום התייעצות רבנים שהתקיימה בביתו העניק הרב גיבוי מלא ליו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' בהתנגדות להקמת ממשלה שתתבסס על רע"מ וקרא לבנט להודיע לאלתר על התצטרפותו לממשלת ימין ושלילה מוחלטת של האפשרות שיחבור לממשלת שמאל ותומכי טרור. הרב קרא גם לסער ושותפיו לשים הכל בצד ולהצטרף לממשלת ימין שתתבסס על המפלגות הציוניות בלבד.

סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
כאסח בין ימינה ולציונות הדתית
גרמניה תעביר 100 מיליון יורו לרשות הפלסטינית
100 ימים לממשלה: מההסלמה הביטחונית עד לגזירות החדשות
נתניהו: "בנט לפיד וגנץ דוהרים להסכם הגרעין המסוכן"
צפו: בנט סיים ביקור במצרים
בן גביר: "עודה הסית והביע תמיכה בטרור"
ח"כ ווליד טאהא מונה ליו"ר ועדת הפנים
ועדת החוץ והביטחון הקימה תשע ועדות משנה חדשות
חמור ביותר: בנט חילל שבת בשביל יח''צ?