הפגישה הסודית של הרב דרוקמן עם מנסור עבאס

בסיום התייעצות רבנים שהתקיימה אתמול בבית הרב דרוקמן קרא הרב לסמוטריץ' להמשיך ולהתנגד להקמת ממשלה שתתבסס על רע"מ, אמש נחשף כי נפגש בחשאי עם יו"ר רע"מ עבאס

הפגישה הסודית של הרב דרוקמן עם מנסור עבאס

הרב דרוקמן מגבה את סמוטריץ'

בכיר רבני הציונות הדתית, הרב חיים דרוקמן, נפגש בשבוע האחרון עם יו"ר רע"ם, מנסור עבאס, כך חשפה אמש (שני) כרמל דנגור בחדשות הערב בכאן 11. את דבר הפגישה אישרו שני מקורות. בסביבתו של הרב מאשרים את הפגישה: "התקיימה לפני כשבועיים".


לפי הדיווח השניים נועדו במשך יותר משעה בביתו של הרב דרוקמן במרכז שפירא. הפגישה התקיימה בלחץ סביבת ראש הממשלה בנימין נתניהו.


הרב דרוקמן אישר את הפגישה לכאן חדשות: "לפני כשבועיים פנו אליי בבקשה לבוא ולהיפגש איתי. הסכמתי, כמו לכל בקשה של כל אדם להיפגש איתי. הפגישה נערכה לפני קצת יותר משבוע".


אתמול, בהודעה שפרסם הרב דרוקמן בסיום התייעצות רבנים שהתקיימה בביתו העניק הרב גיבוי מלא ליו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' בהתנגדות להקמת ממשלה שתתבסס על רע"מ וקרא לבנט להודיע לאלתר על התצטרפותו לממשלת ימין ושלילה מוחלטת של האפשרות שיחבור לממשלת שמאל ותומכי טרור. הרב קרא גם לסער ושותפיו לשים הכל בצד ולהצטרף לממשלת ימין שתתבסס על המפלגות הציוניות בלבד.

"הכל פוליטי, במקום עוד ועוד בחירות, תביאו את הכסף!"
ח''כ גפני: לכנסת אומרים שאין נתונים ולעיתונים מעבירים את הנתונים
יו''ר המשותפת שיבח את הפרעות נגד היהודים: "אלימות לאומית גאה"
פינדרוס: "הממשלה לא לוקחת אחריות כממשלה"
בן גביר: לעצור את יו''ר בל"ד על איומים והסתה חמורה לאלימות
ח''כ ממרצ: להדיח את בן גביר מועדת חוץ וביטחון באופן מיידי
מפלגת עוצמה יהודית למפכ"ל המשטרה: "נכשלת. הביתה!"
נתניהו: נותנים גיבוי למשטרה לכל האמצעים והסמכויות • צפו
לאחר הדרמה הפוליטית: לפיד מסר הצהרה מיוחדת
בנט מוריד מהפרק את ממשלת השינוי; חודש המו״מ בין הליכוד לימינה