ח''כ גולן לבן גביר: "פשיסט, אפילו בצבא לא שירתת"

מהומה בוועדת חוץ ובטחון בשדרות: ח"כ גולן ממרצ טען: "צריך הסדרה" • בן גביר: "איזה הסדרה? הסדרה עם מי שהורג את הילדים שלנו"

ח''כ גולן לבן גביר: "פשיסט, אפילו בצבא לא שירתת" יאיר גולן וגבן גביר

מהומה בוועדת חוץ ובטחון המתקיימת בעיר שדרות. יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר תקף את ח"כ יאיר גולן שקרא להסדרה.


במהלך דבריו קרא ח"כ גולן להסדרת המצב מול עזה ואז התפרץ ח"כ בן גביר לדברים:" איזו הסדרה, הסדרה עם מי שהורג את הילדים שלנו???.הובלת אותנו לגירוש, הובלת אותם להתנתקות תראה מה קרה להם....."


בשלב זה צעק גולן לח"כ בן גביר: "פשיסט, אפילו בצבא לא שירתת", אילו ח"כ בן גביר השיב בתגובה: "חוצפן, אתה לא נתתה לי", והוסיף: "על איזה הסדרה, הסדרה שהורגים את הילדים שלנו?".


במהלך דבריו של ח"כ בן גביר צעק מהקהל בן קיבוץ:" אתה אשם בטילים מעזה", ואילו בן גביר ציין בדבריו:" צריך לדרוש למוטט את שלטון החמאס. אנו חייבים את זה לאזרחים כאן, רק זה יכול להביא שקט, לא לחצי שנה אלא לזמן רב".


בתגובה לעימות שהתפתח בעת סיור של ועדת חוץ וביטחון ביישובי עוטף עזה כתב גולן בחשבון הטויטר תקף שוב את בן גביר: ״בביקור של ועדת חוץ וביטחון בעוטף עזה אפילו ראשי הרשויות אמרו לבן גביר להסתלק, מדובר בפירומן הלאומן שמדבר גבוהה על ביטחון אבל אפילו לא שירת בצה״ל בגלל חברותו בארגון טרור".


בתגובה השיב אש ח''כ בן גביר בטוויטר לח''כ יאיר גולם ממרצ: "ושוב אתה משקר (תביעה אחת יש נגדך...) מי שצעק היה חבר שלך מהקהל. ראשי הרשויות דווקא תמכו בעמדתי שצריך למוטט את שלטון החמאס ולא בעמדה שלך שהביאה על היישובים והערים שלהם טילים".כך ייראה יומו הראשון של יאיר לפיד כראש הממשלה
חיסכון של מאות אלפי חיסכון לזוגות הצעירים
פה אחד: הצעת החוק לאיסור פרסום שמות נפגעים נכנסה לספר החוקים
"״הצלחנו בסור מרע": החכי"ם על פיזור הכנסת
בן גביר במסר לדרעי: היועץ שלך גורם למלחמה בימין
לפיד הוכתר כראש ממשלה
280 אלף ש''ח ועבודת שירות: העונש לאחיו של יו''ר ש''ס
נקבע סופית: הבחירות בעוד ארבעה חודשים
הוחלט סופית: הכנסת מפוזרת
"עוזב היום בבושת פנים": הפוליטיקאים מגיבים לפרישת בנט