אבו שחדה: "בנט חוזר לתפקידו האמיתי כמנכ״ל מועצת ״רשע״

חברי הרשימה המשותפת התכנסו לישיבת הסיעה היום. יו״ר הרשימה המשותפת, ח״כ איימן עודה אמר: ״אנחנו עוטים מסכות וקוראים לציבור לעטות מסכות אבל הגיע הזמן להסיר...

אבו שחדה: "בנט חוזר לתפקידו האמיתי כמנכ״ל מועצת ״רשע״ ראש הממשלה בנט עם לפיד וליברמן

חברי הרשימה המשותפת התכנסו לישיבת הסיעה היום. יו״ר הרשימה המשותפת, ח״כ איימן עודה אמר: ״אנחנו עוטים מסכות וקוראים לציבור לעטות מסכות אבל הגיע הזמן להסיר את המסכה שקוראים לה ״ממשלת השינוי״.

עודה טען: ״הפלסטינים בשטחים הכבושים שסובלים גם מהתקפות מתנחלים, תושבי הגולן והאזרחים הערבים בנגב מרגישים שזו לא ממשלת שינוי אלא ממשלה ימנית עם גישה גזענית ונוקשה יותר מהקודמת״.

יו״ר סיעת הרשימה המשותפת, ח״כ סמי אבו שחאדה זעם: ״נפתלי בנט חוזר לתפקידו האמיתי כמנכ״ל מועצת ״רשע״, הן בישיבת הממשלה אתמול בגולן והן בגדה המערבית וירושלים״.

עוד הוסיף: ״ההבדל שפעם חשבו הזוי וגזען אבל עכשיו זה השתנה והוא ראש הממשלה, ובמתיכה מבישה של רע״ם ומרצ והעבודה. בנט זה פרצופו האמיתי אבל מי שמשנה את פרצופו זה החברה שיושבים איתו בממשלה״.

ח''כ אחמד טיבי אמר: ״מה שמתרחש בנגב בממשלה הזאת חמור ביותר. היחס הוא יחס תוקפני, וכל מי שנמצא בקואליציה נושא באחריות כולל, מה שקרוי 'נטיעות' שפירושו 'הריסות״.

עוד הוסיף טיבי: ״כך גם לגבי פלסטינים בשטחים, אלימות המתנחלים, שהתחלותם אלימה בהגדרה, וישיבת הממשלה המבישה בגולן. הגולן הוא שטח סורי כבוש, וכל ההתנחלויות הוא הפרה של החוק הבינלאומי״.

ח''כ סמי אבו שחדה
יהדות התורה והליכוד חתמו על הסכם בנוגע לתפקידים
ראש הממשלה לשעבר בנט החליט: "לנקות את הרשת"
אביו של טירן פרו שנחטף בג'נין: "אנחנו צריכים פה משילות"
גנץ לגלנט: אתה תהיה שר ביטחון סוג ב'
יריב לוין: "רוצה ששופטי העליון ייבחרו על ידי הכנסת"
גנץ דחה את בקשת בן גביר לבקר את החייל שנשלח למחבוש
הרמטכ"ל ונתניהו תוקפים את בן גביר: להשאיר את צה"ל מחוץ לפוליטיקה
הבקשה של בן גביר מגנץ: "ברצוני לבקר את החייל בבית הכלא הצבאי"
אייזנקוט: "התנהגות הקואליציה העתידית עשויה להביא לפירוק הצבא"
החייל שקרא "בן גביר יעשה סדר" - נשלח ל-10 ימים בכלא צבאי