2 שב"חים שדדו באכזריות אזרח בן 73

נעצרו שני תושבי שטחים ששהו באופן בלתי חוקי בארץ ושדדו באופן אכזרי אזרח ישראל בן 73 מאחר וסברו כי הוא מחזיק בכסף רב

2 שב"חים שדדו באכזריות אזרח בן 73

חקירה מהירה הביאה להגשת כתב אישום חמור ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בבית המשפט המחוזי בנצרת.

החקירה החלה לאחר שהתקבלה הודעה לפני כשלושה שבועות בשעות הערב המאוחרות מגבר שטען, כי רעולי פנים נכנסו לביתו במג'ד אל שמס, הכו אותו, קשרו אותו בידיו וברגליו, כיסו את עינייו וחסמו את פיו.

עם קבלת ההודעה הוזעקו כוחות למקום והבחינו בקורבן בן ה-73 מטופל על ידי צוות רפואי בשל חבלה שקיבל בראשו. בתוך הבית הבחינו הכוחות בהרס רב בתוך הבית, בחבלים, בנייר דבק ובמגבת על הרצפה. חוקרים וחוקרי זיהוי פלילי אספו ממצאים, גבו עדויות ופתחו בחקירה להתחקות אחר זהות הנאשמים ומסלול בריחתם. החקירה העלתה, כי הנאשמים גנבו את הטלפון הנייד של הקורבן.

2 שב2 שב

חקירה מהירה תוך שימוש באמצעי חקירה טכנולוגיים מתקדמים הביאה לאיתור זהותם של הנאשמים כתושבי שטחים, האחד (39) מבית לחם והשני (30) מתקוע. פעילות מיומנת הביאה למעצרם של השניים אשר הובאו לתחנה בישראל לחקירה.

החקירה העלתה כי קודם ליום האירוע קשרו שני הנאשמים לשדוד את הקורבן מאחר וסברו והוא מחזיק בסכום כסף רב. ביום האירוע אחד הנאשמים (30) התקשר לקורבן וטען בפניו כי ברצונו לבוא ולראות את הצימר שלו יחד עם אישתו. הקורבן חזר אליו ומסר לו שהוא בבית והוא יכול להגיע. דקות ספורות לאחר מכן הגיעו שני הנאשמים לביתו של הקורבן, צילצלו בדלת ועם פתיחת הדלת הפילו את הקורבן לרצפה, כיסו את עינייו עם מגבת, הדביקו את פיו, קשרו אותו והכו אותו. בזמן הזה הפכו את הבית במטרה למצוא כספים ומשלא מצאו נטלו את הטלפון הנייד של הקורבן ונמלטו מהמקום לשטחים.

בתום החקירה האינטנסיבית הועבר חומר החקירה לפרקליטות מחוז צפון, אשר בחנה את הראיות והגישה כנגד השניים בבית המשפט המחוזי בנצרת כתב אישום חמור ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בגין עבירות של שוד בנסיבות מחמירות, קשירת קשר לפשע וכניסה וישיבה בישראל שלא כחוק. בית המשפט הורה על מעצרם עד להחלטה אחרת של השניים.

50,000 ש''ח: חרדי נשדד בביתר עילית
צפו: התאונה שקטעה את המרדף
הסלמה בדרום: שתי רקטות שוגרו לעבר אשדוד
בניגוד לקבינט: גנץ מלבין את הבניה לערבים ביו''ש
מסר לאיראן? ארה"ב העבירה את ישראל לאחריות פיקוד מרכז
משפחתו של אבי הרלב: "משוכנעים מהרגע הראשון שאבי נרצח"
תיעוד: כך נעצרו המתנקשים בגי'פ הצבאי
הידרדרות ביחסים בין ריאד לירושלים מאחורי הקלעים?
"ישראל נערכת לעימות אפשרי עם איראן"
אינדונזיה: לפחות שבעה הרוגים ברעידת אדמה