בו'זי הרצוג הוכתר כנשיא מדינת ישראל

הנשיא יצחק בוז'י הרצוג הושבע בטקס רשמי לקול תרועות וחצוצרות ובקבלת פנים של ראש הממשלה, בכירי הצבא והמשטרה

בו'זי הרצוג הוכתר כנשיא מדינת ישראל

משמרי הכבוד של משמר הכנסת ושל צה"ל דיגלו את נשקם ותרועות חצוצרה נשמעו, ובתום התרועות 45 נגני תזמורת צה"ל ניגנו את ההמנון הלאומי "התקווה".

הנשיא הנבחר יצחק הרצוג, בליווי יו"ר הכנסת ח"כ מיקי לוי, סקר את משמר הכבוד, כאשר ברקע מנגנת תזמורת צה"ל, ובסיום הסקירה הושמעו שלוש תרועות כבוד לנשיא הנבחר

יו"ר הכנסת ח"כ מיקי לוי אמר: "נשיא המדינה הנבחר, יצחק הרצוג ורעייתו מיכל הרצוג, כנסת ישראל ואני אישית מאחלים לכם הצלחה בכל אשר תפנו, הצלחתכם היא הצלחת מדינת ישראל. לך בכוחך זה. בהצלחה מכל הלב!

יו"ר הכנסת ח"כ מיקי לוי העניק לנשיא הנבחר יצחק הרצוג את מדליית "המלך דוד" והוסיף: מדלייה זו היא מתוך שטיח הקיר "הכניסה לירושלים" של האומן מארק שאגאל שנעשה במיוחד עבור משכן הכנסת. על המדליה מוטבע דוד, המנגן בנבל, מוביל תהלוכה של מחוללים ונגנים החוגגים את כניסת ארון הברית לירושלים. במשך שנות הגלות הארוכות הפכה תהלוכה זו לסמל לכמיהתו העזה של העם היהודי לשוב לציון ולחדש בה את חייו".

הנשיא יצחק הרצוג הודה ליו"ר הכנסת: "בשמי ובשם מיכל אני מבקש להודות מעומק ליבי ליו"ר הכנסת ולרעייתו נורית על קבלת הפנים הנפלאה; לעובדי ולעובדות הכנסת שהפיקו פה אירוע מכובד, ממלכתי וראוי".

הנשיא הרצוג בכנסתבנט עם הנשיא הרצוג
היכונו: כך תגיעו להילולת רחל אימנו
זעם על שקד בבני ברק: "יריקה נוספת בפרצופם של תושבי העיר"
תחזית מזג האויר: חם מהרגיל
מבשרת ציון: שני בתים פונו בעקבות שריפה
חוק יסוד ההגירה נדחה בקריאה טרומית
צפו: המשטרה פשטה על המוסכים וקנסה בכ-400,000 ש''ח
תחזית מזג האוויר: מעונן חלקית עם גשם מקומי
פיתוח חדשני: חיישנים יוצבו על מוניות בירושלים
"ישראל היום אינה במקום שהיינו רוצים להיות בו"
יעקב אשר: "תוביל לכאוס ואנרכיה"