ראש העיר החרדי שיבח את ממשלת השמאל ועורר סערה

הערב בוועידת ה-MUNI EXPO אמר ראש עיריית אלעד, פרוש: "איווט ליברמן החליט לנקום בנתניהו. הוא צודק. נתניהו דפק את כל האנשים שלו, שם אותם בכלא ועשה הרבה בלא...

ראש העיר החרדי שיבח את ממשלת השמאל ועורר סערה

הערב בוועידת ה-MUNI EXPO אמר ראש עיריית אלעד, פרוש: "איווט ליברמן החליט לנקום בנתניהו. הוא צודק. נתניהו דפק את כל האנשים שלו, שם אותם בכלא ועשה הרבה בלאגן לליברמן, ליברמן הבטיח נקמה".

ראש עיריית אלעד עורר סערה: "החרדים היו מאוד נאמנים לנתניהו אבל נתניהו לא ראש ממשלה – ואני אומר לך: בנט טוב יותר למגזר. בחגים נתן להתפלל ונתן לטוס. עושים טעות בממשלה החדשה שהם מדברים ככה כלפי המגזר החרדי".

פרוש תקף את החברי הכנסת החרדיים: "אולי הפוליטיקאים החרדים בשלטון המרכזי סובלים, אבל אם הם לא היו עובדים בנקמות, הכול היה מתנהל על מי מנוחות". לסיום, ראש העיר התחנף לממשלת השמאל: "הממשלה היא בסדר ויכולים לאחות את הקרעים".

בתגובה לדבריו של פרוש, תקף חכ''ל אוריאל בוסו את ראש עיריית אלעד: "רק לפני מספר ימים הצהיר בנט בוועידת הג'רוזלם פוסט על שאיפתו להגבלת כוחם של החרדים. ישראל פורוש – אתה אחד מהם!. בדבריך היום בוועידת מרכז השלטון המקומי אתה מעניק לאותו בנט פרס על ממשלה דורסנית שפוגעת בכל סממן יהודי".

עוד אמר: "כשאתה בוחר להלל ולקלס את ממשלתו של בנט בעוד אביך נשכב על שטיחי וועדת חוקה מתוך צו השעה. כשאתה אומר "זו ממשלה טובה לחרדים, כי לא היו סגרים" היכן האחריות שלך כאיש ציבור?", תקף בוסו. "תסתכל לתושבי אלעד בעיניים, למשפחות שילדיהם בבית בגלל גזירות ליברמן, ותגיד להם מה טוב להם באמת".

חכ''ל אוריאל בוסוראש עיריית אלעד, ישראל פרוש
דרעי: "כהנא ואחרים, נהפכים להיות כלי שרת של לפיד וליברמן"
"לא הייתה שום התערבות מדינית": פרייס מכחישה שיקולים זרים בהגבלות
בחמאס כועסים על מצרים: '"מסייעת לישראל לנקוט בסחבת במו"מ"
נציב תלונות הציבור חפץ לדחות את הראשון לציון מתפקידו
אייכלר: "קיום העם היהודי תלוי ב"יבנה וחכמיה"
מקלב: "זו גזירה שנועדה להפסיק את לימוד התורה בארץ ישראל"
חוק החשמל: עם מה נשארנו בכלל?
אושר בקריאה ראשונה: הגבלת כהונת ראש הממשלה לשמונה שנים
בוסו: "איפה אתם כשבגין זעק למען קדושת השבת?"
מליאת הכנסת דחתה את הצעות אי האמון שהגישו סיעות האופוזיציה