סיכום ההפגנות: אלימות רק לא בבלפור

זהו את ההבדלים: מכתזיות עם פרשים העיפו לכל עבר את המפגינים על רצח אהוביה סנדק • יד רכה כלפי מפגינים מול מעון ראש הממשלה • נער גבעות הוכה על ידי שוטר

סיכום ההפגנות: אלימות רק לא בבלפור אלימות משטרתית אמשההפגנה אמש

שוב אכיפה בררנית: אלימות משטרתי כלפי מפגינים נגד רצח הנער אהוביה סנדק כאשר מתנהל תהליך הפגנות ארוך להביא לחקירת העניין ולא לטייח פרטים באירוע החמור.


במהלך ההפגנות הנרחבות ברחבי הארץ, רוכזו המכתזיות להפגנות על רצח אהוביה סנדק, כאשר ההפגנות בבלפור סובלות ממחסור במכתזיות. למרות ההתפרעויות במקום.


הבואשים פיזרו מטווח אפס מפגינים. ועוד בלי להזכיר את האלימות שהייתה כלפי מפגין, כאשר שוטר הכהו. בנוסף לכך, מפגין שהגיע עם בנו התינוק, לחסום את הדרך למכתזיות, נעצר, והתינוק נלקח מאביו העצור לאימו.


בהפגנה בנתניה נאם חבר הכנסת אריאל קלנר אשר זעק: "רק היום קראנו בפרשה כי איך אעלה על אבי והנער איננו איתי לא ייתכן שאירוע כזה יסתיים בתוצאה טרגית כזאת.

יום יום שעה שעה ישנם זריקות אבנים ובקבוקי תבערה מהצד הערבי ודבר לא נעשה בעניין. נוער הגבעות אינו אוייב. המשטרה מימי שי ניצן רודפת מתיישבים ותופרת תיקים לראש הממשלה.

אני מתחייב שלא אשתוק בעניין עד שהמקרה הזה ייחקר והיחס של המשטרה לנוער הגבעות ישתנה. רק השבת קראנו על ערבות הדדית. אנחנו לא לוקחים חלילה את החוק לידיים אך דורשים מהמשטרה למצות את החקירה בעניין.

יהודה פואה יו"ר ארגון זכויות האדם בצלמו ציין: "כל נער יודע שדבר ראשון בתאונה עושים סריקות לחפש נפגעים אבל את הבלשים זה בכלל לא עניין. ולא די בכך בסוף עוד מאשימים את הנערים במות חבריהם. לא ננוח ולא נשקוט עד שימוצה הדין עם הפוגעים. צדק לאהוביה סנדק".

ירושלים: רגל של ילד חרדי נתקעה באופניים
פתיתים שחורים קלים נחתו מהים בחלק מחופי ישראל
בית שמש: בלב השכונה החרדית ילד נעקץ מעקרב
ועדת החוקה אישרה את הארכת התו הירוק
צפו: כשאפי מנסה להירדם בסוכה
בעוד שבוע: כך ישתנו ההגבלות על הטיסות לחו''ל
אושר: פטור מבדיקת PCR למחלימים מקורונה ב-3 החודשים האחרונים
תיעוד של ערב חג: שוק ארבעת המינים בקרית גת • גלריה
לקראת סוכות: בקיבוץ עין גב האיצו את קטיף הלולבים
עשרות אלפי חבי בידוד יחלו לקבל מסרונים מהמשטרה