הרג אהוביה סנדק - אלפים הפגינו ברחבי הארץ - 15 נעצרו

הרג הנער אהוביה סנדק ז"ל - אלפים הפגינו אמש ברחבי הארץ - 15 מפגינים נעצרו

הרג אהוביה סנדק - אלפים הפגינו ברחבי הארץ - 15 נעצרו הפגנות אהוביה סנדק

אלפים הפגינו אמש (ה') בכ-100 צמתים ונקודות ברחבי הארץ. במחאה על הרג הנער אהוביה סנדק ז"ל בידי שוטרים. המוחים דורשים את הקמתה של ועדת חקירה חיצונית שתחקור את התנהלות ימ"ר ש"י ואת הרג הנער.

המוחים דיווחו על אלימות שוטרים במספר מוקדים, ועל חלוקת דוחות קורונה למפגינים.

למוקד המשפטי של ארגון חוננו דווח על כ-15 שנעצרו ברחבי הארץ. אחד מהעצורים, בתחנת אריאל, נחבל בפניו מאלימות שוטרי מג"ב, ופונה בניידת נט"ן של מד"א לבית החולים בלינסון בפ"ת. עורכי דין של ארגון חוננו סייעו לעצורים, רובם שוחררו לאחר חקירות.

בגשר המייתרים בירושלים הפגינו מאות, אשר חסמו את ציר הכניסה לעיר ירושלים לסרוגין, במקום נרשמו עימותים עם המשטרה ונעצרו 3 מפגינים, חלקם באלימות. עצורים נוספים נעצרו בצומת שילת, בשומרון ובצומת שילה בבנימין.

הפגנה על רצח אהוביה בבר אילן

בצפון הארץ התקיימו הפגנות בצפת, צומת צמח, כרכור, נוף הגליל, נהלל, תפן, קרית מוצקין, כרמיאל, מעלות, חדרה, פוריה, מגדל העמק ובנקודות נוספות. בדרום התקיימו הפגנות, באשקלון, באר שבע, אילת, ערד, ניצן, שדרות, לכיש, יד בנימין ובנקודות נוספות.

גם באלעד, לוד, צומת רעננה, רמת גן, גבעת שמואל, בת ים, צומת ירקון, צומת סירקין, חריש, גבעתיים, תל אביב, גני תקוה, מבשרת ציון, בית שמש, חולון, רחובות, רמלה ובצמתים וערים נוספות התקיימו מחאות.

ברחבי יו"ש התקיימו הפגנות בעשרות צמתים ומוקדים. בכביש הבקעה חסמו המוחים את הכביש למשך דקות ארוכות. בצומת חטמ"ר שומרון ניסו חיילי מג"ב וצבא לפזר את המפגינים, ללא הצלחה. החיילים הציגו למוחים צו שטח צבאי סגור, החתום בידי מח"ט שומרון האוסר על קיום המחאה במקום.

הקונגרס אישר סיוע למימון כיפת ברזל
"צריכים לקבוע לאיראן לוח זמנים סופי"
סיכום חדשות החג: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
"הקצין יינזף פיקודית על ידי מפקדיו"
צפו: תיעוד מעצר שני הנמלטים מכלא גלבוע מקסדת הלוחמים ומהאוויר
חשיפה: כישלון במשא ומתן על חילופי האסירים בין חמאס לישראל
בנט על תפיסת המחבלים: "את מה שהתקלקל - אפשר לתקן"
לאחר שבועיים: נתפסו שני המחבלים הנמלטים מכלא גבלוע
לאחר אינספור פריצות - הפורץ הסדרתי לחנויות נלכד על חם
בנט: אצא למבצע צבאי לעזה אם נצטרך גם עם הקואליציה הזאת