בנט: "מדינת לבנון נמצאת על סף קריסה"

ראש הממשלה התייחס למצב הביטחוני עם לבנון: "אזרחי לבנון משלמים מחיר כבד בגלל ההשתלטות של איראן על המדינה"

בנט: "מדינת לבנון נמצאת על סף קריסה" ראש הממשלה, נפתלי בנט

ראש הממשלה, נפתלי בנט התייחס למצב הביטחוני עם לבנון בישיבת הממשלה. ראש הממשלה אמר: "בעניין לבנון - מדינת לבנון נמצאת על סף קריסה, כמו כל המדינות שאיראן משתלטת עליהן, והפעם אזרחי לבנון משלמים את המחיר".

בנט הסביר כי: "אזרחי לבנון משלמים מחיר כבד בגלל ההשתלטות של איראן על המדינה. אנחנו עוקבים שם מקרוב אחרי המצב, גם שר הביטחון ושר החוץ, ואנחנו נמשיך להיות דרוכים".

בנט התייחס להברחת עשרות האקדחים אתמול מלבנון: "אתמול צה״ל ומשטרת ישראל תפסו אקדחים שהוברחו לישראל בשווי מיליוני שקלים - זו כמובן דוגמא אחת מיני רבות. אנחנו כאמור, נמשיך לעקוב".

בנט ניסה לרכך את המחלוקות סביבו בטענה כי הדבר קשור לשנאת חינם: "נכנסנו לחודש אב, בו נחרבו שני הבתים הלאומיים הקודמים שלנו - בגלל שנאת חינם. בגלל שהוויכוחים הפכו להיות אישיים, רעילים ולא לשם שמיים. בגלל שחוסר הסכמה בין קבוצות שונות הפך להיות איבה בין כתות שונות".

בנוסף, בנט התייחס לפרסום בו נגמרו החיסונים ואמר כי בעוד כשלושה שבועות יגיע משלוח נוסף של חיסונים לישראל. בנוסף לכך אמר כי מעוניין להקמת מפעל חיסונים בישראל.

בנוסף, לאחר שהתחלואה בקורונה מזנקת בישראל ומגיעה לאלפי חולים במצטבר, בנט אמר כי: "רק בחודש האחרון, מעל 200 אלף ישראלים יצאו להתחסן ואנחנו רואים כבר את התוצאות".

סיכום חדשות החג: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
"הקצין יינזף פיקודית על ידי מפקדיו"
צפו: תיעוד מעצר שני הנמלטים מכלא גלבוע מקסדת הלוחמים ומהאוויר
חשיפה: כישלון במשא ומתן על חילופי האסירים בין חמאס לישראל
בנט על תפיסת המחבלים: "את מה שהתקלקל - אפשר לתקן"
לאחר שבועיים: נתפסו שני המחבלים הנמלטים מכלא גבלוע
לאחר אינספור פריצות - הפורץ הסדרתי לחנויות נלכד על חם
בנט: אצא למבצע צבאי לעזה אם נצטרך גם עם הקואליציה הזאת
שקד: "אבו מאזן משלם כספים למחבלים שרוצחים יהודים"
שר המשפטים: "אין דבר מסוכן יותר לישראל אם ניכשל במשימה הזו"