דיון בכנסת: "הכישלון המחפיר של ראש הממשלה בניהול המשבר הכלכלי והבריאותי"

ח"כ זמיר לראש הממשלה נתניהו: אין מבחן אחד של אחדות וטובת העם שעמדת בו, יש הזדמנות אחת שבה אתה יכול להוכיח שטובת עם ישראל לנגד עיניך וזה העברת תקציב 2021 עכשיו

דיון בכנסת: "הכישלון המחפיר של ראש הממשלה בניהול המשבר הכלכלי והבריאותי" בימה - המעודכנים מעדכנים

מליאת הכנסת מקיימת בשעה זו דיון בהשתתפות ראש הממשלה על פי בקשתם של 40 חברי כנסת בנושא "הכישלון המחפיר של ראש הממשלה בניהול המשבר הכלכלי והבריאותי".

ח"כ יוראי להב הרצנו פתח את הדיון, פנה לראש הממשלה נתניהו ואמר: איך אתה לא מתבייש? אתה מבין שבמו ידיך אתה יוצר דור אבוד. דור שלם של אנשים צעירים שיפספסו את ההזדמנות להיכנס לשוק העבודה. מכה כלכלית שהם לעולם לא יתאוששו ממנה. ומה עם התכניות שלהם לעתיד? ומה עם החלומות שלהם? אתה גומר אותנו. שותה את העתיד שלנו עם קשית. נכשלת. קרסת, איבדת שליטה בנעשה. לך הביתה."

ח"כ אסף זמיר מן הקואליציה שפרש לאחרונה מן הממשלה תקף את נתניהו ואמר: "הספיקו לי פחות מ-5 חודשים בממשלה בראשותך כדי להבין שאין שום סיכוי שהאמנת במילה אחת ממה שאמרת. אין מבחן אחד של אחדות וטובת העם שעמדת בו, ואין דיון אחד שהשתתפתי בו כשהתעלית ואמרת זה אולי יפגע בנו פוליטית אבל זה מה שנכון לעשות. ובינתיים המדינה שלנו מתפרקת וזה קורה כי פעם אחר פעם, בכל צומת שבממשלה הפריטטית שהקמנו אתם צריכים לשים את טובת הכלל לפני האינטרס האישי שלך, אין פעם אחרי שעשיתם את זה. יש הזדמנות אחת שבה אתה יכול להוכיח שטובת עם ישראל לנגד עיניך וזה העברת תקציב 2021 עכשיו. גם אם המחיר הפוליטי שתשלם הוא באבדן הכיסא שלך."

ח"כ אביגדור ליברמן: "אתה אדוני ראש הממשלה מתפאר בדוקטרינת נתניהו אבל מה שאני רואה ושומע זה בעיקר קומבינות נתניהו, קומבינות נתניהו עם החרדים אתה פותח גני ילדים בערים אדומות בניגוד לכל ההמלצות של כל המומחים. אתה אדוני ראש הממשלה גם מאפשר, למרות שלא שאלו אותך ולא סופרים אותך, אתה מאפשר לפתוח תלמודי תורה באותם ערים אדומות. זה קרה רק אתמול, ומה קרה היום? היום בוועדת הכספים הם קיבלו פרס 73 מיליון שקל. אותו דבר כמקוואות פתוחים והבריכות סגורות. ולכן אדוני ראש הממשלה הציבור לא מאמין לך, הציבור לא סומך עליך אז אדוני ראש הממשלה קח את האחריות נגיד לך יפה תודה, סע לשלום המפתחות בפנים."

ח"כ איילת שקד: "אדוני ראש הממשלה, אני ראיתי לפני כמה דקות שהדהדת עוד פעם את הספין השקרי על לפיד, ואני רוצה לומר לך, מי שכרת ברית עם אבי ניסנקורן ועמיר פרץ אני לא חושבת שהוא בפוזיציה להטיף לנו מוסר. שקר שחוזרים עליו שוב ושוב לא הופך לאמת, בדיוק כמו שסגר שחוזרים עליו שוב ושוב לא הופך לסיפור הצלחה. ואפרופו סגר וסיפורי הצלחה רק מדינות נחשלות מגיעות לסגר שני. אנחנו לא נהיה חלק מה התרגילים הפוליטיים של השמאל, את הממשלה הבאה תרכיב ימינה."

בימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכנים
ש"ס מצטרפת לקואליציה בחיפה
ח"כ כהנא לדרעי: זה יזכר לך לדיראון עולם • צפו
נתניהו מאיים: אם גנץ לא ישתף פעולה - נלך לבחירות
אהוד ברק יוצא למאבק פומבי מול נתניהו: "מזכיר את היטלר"
רה"מ בסיור במתקני הקירור לחיסונים • צפו
בלאגן! מ"מ מפכ"ל המשטרה לא יגיע לועדה
בקרוב תובא הצעה להסדרת המאחזים לאישור הממשלה
מאבק על מיקומים: "מקדמים פריימריז לרשימת כחול לבן"
ח"כ הרב משה אבוטבול למען ההתיישבות הצעירה
זוהר: "נושאי משרד התקשורת לא יקודמו בשל אפליית יו"ש