מהשומרון לדובאי: כך נפתח ליין VIP

ממשיכים בעסקים: ליין VIP של מוצרים מהשומרון יימכר במרכולים בדובאי • ראש המועצה האזורית שומרון: "דף עסקי חדש"

מהשומרון לדובאי: כך נפתח ליין VIP

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן יחד עם אנשי עסקים מהשומרון חתמו אמש על שורת הסכמים נוספים עם אנשי עסקים מדובאי שבאמירויות. סה"כ נחתמו 4 הסכמים שונים, בין היתר נחתם כי השומרון יספק דבש ושמן זית לליין ה vip של המרכולים והסופרמרקטים ואילו היינות המשובחים של השומרון שכבר קטפו פרסים בינלאומיים יגיעו למלונות המפוארים של הנסיכות המפרצית.

דגן מוביל בחודשיים האחרונים יחד עם החברה לפיתוח השומרון ויו"ר הדירקטוריון שלה אליסף פרשן, מהלך אסטרטגי של חיבור, ויצירת קשרים עסקיים בין חברות בשומרון לחברות באיחוד האמירויות, לפני כחודש הוביל משלחת של תעשיינים ואנשי עסקים ולאיר עבודה מאומצת שנמשכה כל העת, נחתמו ההסכמים. מוקדם יותר השבוע נחתם הסכם מול חברת fam holding המוערכת במליארדים, וכעת ביממה האחרונה נחתמו 3 הסכמי ייצוא ישירים בין דגן ואנשי העסקים לבין חברות שכאמור יקדמו ליין vip של שמן זית ודבש במרכולים ובסופרמרקטים בדובאי וליין vip של יין מהשומרון בבתי מלון בדובאי.

בטקס החתימה נכחו ניר לביא הבעלים של היקבים, והדבש שחתמו על הסכם לאספקת הסחורה וכן ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן יחד עם מנכ''ל המועצה, ועוד.

בטקס רב הרושם שנערך אתמול במרכז הכנסים שבמרכז הגולף של דובאי Golf Creek אמר דגן כי "אנחנו חותמים על הסכם ייצוא מהשומרון לדובאי אבל בהחלט נחתום על הסכמי ייבוא מהאמירויות אלינו לשומרון. אני מבקש להביא לכם לכאן את ברכת השומרון ברכת ארץ התנ"ך, המקום בו אברהם אבינו המשותף הלך ופעל, אני מביא לכם מהשומרון את ברכת ה'."

עוד הוסיף דגן ואמר: "אנחנו מכבדים אתכם אנשי העסקים של איחוד האמירויות ואתם מכבדים אותנו ההתיישבות בשומרון וכלל מדינת ישראל, השומרון הוא מרכז מדינת ישראל, האזור הגדול ביותר במדינת ישראל 12% משטח המדינה, השומרון הוא מעצמה כלכלית" ציין דגן בפניו מארחיו האמירתים.

במהלך הטקס אמר יוסוף ביידון יור דירקטוריון חברת REO של איחוד האמירויות שסייע למהלך להתרחש כי הרעיון להפגש עם דגן הגיע מחבר ישראלי "הוא הרים אליי טלפון ואמר לי שיוסי דגן ראש מועצת השומרון מגיע לאמירויות ושכדאי לי לפגוש אותו, ואכן נפגשנו. זיהיתי אצל מר דגן שאחד הדברים החשובים לו זה לעשות את הטוב ביותר עבור הציבור שלו, עבור התושבים שלו, זה משהו שאנחנו מאוד מעריכים כאן"

ד"ר פייסל עלי מוסא הבעלים של חברת fam holding האמירתית שחתם יום קודם על הסכם עם אנשי עסקים בשומרון אמר: "אנחנו לא רק עושים עסקים". דגן ציין אתמול כי לא מדובר באירוע חד פעמי וכי בקרוב מאוד צפויים להחתם הסכמים נוספים בין אנשי עסקים מהשומרון לאנשי עסקים מהאמירויות

הסכם הסחר עם השומרוןהסכם הסחר עם השומרון
פרויקט השמיטה הממשלתי יצא לדרך
נחתם: דיג מיני הלוקוס - ייאסר
הוסר חסם משמעותי להקמתם של בנקים חדשים
אושר: תיירים זרים מחוסנים יכנסו לארץ
50 מיליון ₪ לרשויות המדורגות 1-5 בדירוג חברתי-כלכלי
פשרה ב'פרי מלודי': הרוכשים יקבלו 50% מהכסף
שגריר צרפת ביקר במפעל הצרפתי במגדל העמק
נתפסה הברחה של מאות גלילי בד מזויפים ממותג לואי ויטון
גם לאחר הקורונה: בשליש מהעסקים בעולם ימשיכו לעבוד מרחוק
4 עקרונות להצלחה כלכלית למעסיק ולשכיר