חברי הכנסת מגיעים לחזק את תושבי שכונת שמעון הצדיק ובן גביר

בלשכתו הפרלמנטרית בשכונת שמעון הצדיק בירושלים ממשיך ח"כ בן גביר לנהל מאבק למען תושבי השכונה שלדבריו בטחונם הופקר. בן גביר דורש אבטחה קבועה לתושבים. חברי...

חברי הכנסת מגיעים לחזק את תושבי שכונת שמעון הצדיק ובן גביר

בלשכתו הפרלמנטרית בשכונת שמעון הצדיק בירושלים ממשיך ח"כ בן גביר לנהל מאבק למען תושבי השכונה שלדבריו בטחונם הופקר. בן גביר דורש אבטחה קבועה לתושבים.

חברי כנסת רבים מגיעים במהלך היום לחזק את בן גביר במאבקו ואת תושבי השכונה הסובלים מהתנכלויות פורעים ערבים. בימים האחרונים הגיעו חברי הכנסת אמיר אוחנה, יואב קיש, שלמה קרעי, יואב גלנט ומאי גולן מהליכוד. כמו כן הגיעו חברי הכנסת אורית סטרוק, שמחה רוטמן, אבי מעוז ואופיר סופר מהציונות הדתית ועמיחי שיקלי. יו"ר מועצת שומרון יוסי דגן הגיע גם הוא לתמוך.

ח"כ יואב קיש יו"ר שדולת א"י הודיע כי אם המצב לא יפתר, תקיים מחר השדולה דיון על הפקרת בטחונם של תושבי השכונה בהשתתפות חברי השדולה, בלשכה הפרלמנטרית בשמעון הצדיק. בימים הקרובים מתכננים חברי כנסת ואישי ציבור נוספים להגיע לשכונה ולתמוך במאבק.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר הצהיר כי לא יקפל את הלשכה: "התמיכה שאני מקבל מחברי הכנסת מסיעות הימין והציבור אדירה. הלשכה תישאר, עד שהמשטרה תציב שמירה קבועה, כדי למנוע את את סיכון חיי התושבים והפסקת ההתנכלויות נגדם".

בן גביר בלשכה הפרלמנטרית בשמעוןהצדיקבן גביר בלשכה הפרלמנטרית בשמעוןהצדיקבן גביר בלשכה הפרלמנטרית בשמעוןהצדיקבן גביר בלשכה הפרלמנטרית בשמעוןהצדיק
גנץ דחה את בקשת בן גביר לבקר את החייל שנשלח למחבוש
הרמטכ"ל ונתניהו תוקפים את בן גביר: להשאיר את צה"ל מחוץ לפוליטיקה
הבקשה של בן גביר מגנץ: "ברצוני לבקר את החייל בבית הכלא הצבאי"
אייזנקוט: "התנהגות הקואליציה העתידית עשויה להביא לפירוק הצבא"
החייל שקרא "בן גביר יעשה סדר" - נשלח ל-10 ימים בכלא צבאי
דרעי זועם: לא מצליח להבין איך לא החלפנו את יו"ר הכנסת
'נעם' ו'הליכוד' חתמו על הסכם: מעוז ישמש כסגן שר
לאחר שהתפטר מההמשלה ומהכנסת: בנט יוצא למסע הרצאות בעולם
דרעי יקבל את הפנים והבריאות, בסביבתו דוחים את הביקורת
גנץ: נתניהו יוצר לבן גביר צבא פרטי ביו"ש ומסכן את הפעלת הכוח