אחרי דובר בנט: דוברו של כהנא מתפטר

גל התפטרויות: לאחר שראש הסגל של משרד ראש הממשלה של בנט התפטר וכן דוברו, הגיע 'התור' של דובר סגן השר כהנא להתפטר מתפקידו ככל הנראה טרם התפרקות הממשלה. דו...

אחרי דובר בנט: דוברו של כהנא מתפטר השר כהנא

גל התפטרויות: לאחר שראש הסגל של משרד ראש הממשלה של בנט התפטר וכן דוברו, הגיע 'התור' של דובר סגן השר כהנא להתפטר מתפקידו ככל הנראה טרם התפרקות הממשלה.

דובר סגן השר לשירותי דת, משה בסוס, סיכם עם סגן השר מתן כהנא על סיום תפקידו. בסוס (34), משמש כיועץ התקשורת של סגן השר מתן כהנא מאז נבחר לכהן כחבר כנסת בכנסת ה-22.

בבחירות לכנסת ה-23 היה דובר הקמפיין של מפגלת ימינה ושימש כדובר הסיעה בשנה שלאחר מכן בנוסף לתפקידו כדובר סגן השר מתן כהנא.

סגן השר לשירותי דת מתן כהנא ''הספיד'': "מזה כשלוש שנים, מאז היבחרי לח"כ, משה בסוס מלווה אותי כדובר. שמחתי לעבוד עם דובר רציני, מקצועי ומעמיק. אני מודה לבסוס על שנים עמוסות, מלמדות ומרובות אתגרים. אני מאחל לבסוס הצלחה בהמשך, ובטוח שכך יהיה."

דובר סגן השר לשירותי דת, משה בסוס שיבח והלל את כהנא: "לפני כשלוש שנים קבלתי הזדמנות אדירה לשמש כיועצו של אחד הפוליטיקאים המיוחדים שכנסת ישראל וממשלת ישראל זכתה בהם".

עוד טען: "אני מודה לסגן השר כהנא על ההזדמנות שנתן לי לעבוד לצידו בתקופה מאתגרת ועל השותפות במהפכות החשובות וההיסטוריות שעשה במנגנוני שירותי הדת. אני מאחל לסגן השר כהנא המשך הצלחה ועשייה למען מדינת ישראל. אמשיך לשמש בתפקידי עד כניסתו של מחליפי".

יהדות התורה והליכוד חתמו על הסכם בנוגע לתפקידים
ראש הממשלה לשעבר בנט החליט: "לנקות את הרשת"
אביו של טירן פרו שנחטף בג'נין: "אנחנו צריכים פה משילות"
גנץ לגלנט: אתה תהיה שר ביטחון סוג ב'
יריב לוין: "רוצה ששופטי העליון ייבחרו על ידי הכנסת"
גנץ דחה את בקשת בן גביר לבקר את החייל שנשלח למחבוש
הרמטכ"ל ונתניהו תוקפים את בן גביר: להשאיר את צה"ל מחוץ לפוליטיקה
הבקשה של בן גביר מגנץ: "ברצוני לבקר את החייל בבית הכלא הצבאי"
אייזנקוט: "התנהגות הקואליציה העתידית עשויה להביא לפירוק הצבא"
החייל שקרא "בן גביר יעשה סדר" - נשלח ל-10 ימים בכלא צבאי