חשיפה: תקופת קורונה. חברות תעופה גובות מחיר על טיסה כשהלקוח לא נוסע

זה לא חדש בתקופת הקורונה - שלקוחות משלמים על כרטיס בארץ ובעולם, ולא נכנסים לבידוד שבועיים, המטוסים טסים ריקים בשביל להצדיק את כסף הנסיעה, והלקוחות שמנסים להחזיר כספם נתקלים ברובוט טלפוני

חשיפה: תקופת קורונה. חברות תעופה גובות מחיר על טיסה כשהלקוח לא נוסע בימה - המעודכנים מעדכנים

המון עדויות על מטוסים ריקים שטסים ממקום למקום, ועל אנשים שטסו במטוס ריק, כשמוצאים אנשים שקנו כרטיס טיסה ובאים לשדה תעופה ובשל האיסור לעבור מדינה בגלל שצריך בידוד 14 יום בין מדינה למדינה, נאלצים להשאר.

עובדי חברות הטיסה גם יצאו לחל"ת בתחילת תקופת הקורונה בשל הסגר העולמי והבהלה העולמית שהיתה, אך מהר מאוד התייאשו מהחל"ת, ואז עיסקאות ודילים נפתחו ופרוייקטים יצאו לדרך וחזרו לעבוד.

הפרדוקס הזה קורה בגלל שאנשים ממהרים לארגן טיסה בגלל הלחץ של התזוזה בשל המצב המחפיר בגלל הקורונה, והחברות לא מכינות את האנשים ולא מודיעות להם שזה כרוך בבידוד 14 יום - כי זה תקן של מדינה ולא של החברה, הלקוחות שלא שהו בבידוד לצורך מעבר - באים לשדות התעופה, ומתעכבים ולא נוסעים,.

בימה - המעודכנים מעדכנים

הלקוחות מתקשרים לחברות התעופה ונתקלים במענה רובוטי, תחת מעטה של מצב קורונה שאי אפשר לתת שירות, וכספם נזרק לטמיון - על אף המצב הכספי בתקופת הקורונה.

נראה כי החברות תעופה מתחמקות מזיכוי וביטול הכרטיסים ומוציאות טיסה רק בשביל להרויח את כספי הכרטיסים, מדובר פה בעוקץ של כספים רבים של אנשים שנמצא בידם.

החברות הם חברות חוץ שלא רשומות בישראל כך שלא נראה שיהיה אפשר לתבוע אותם, מדובר בלקוחות שקנו טיסה טרם תקופת הקורונה לחודשי הקורונה, ונתקלו שאי זיכוי כספי על אותה טיסה שלא מומשה.

בימה - המעודכנים מעדכנים

חברות ישראלות גם תורמות את חלקם במצב שלא היה אפשר לדבר איתם על זיכוי בשל טענה שהן מושבתות ורק אחר שיתחילו לפעול יהיה עם מי לדבר, ואנשים שהיו צריכים את כספם בתוך תקופת הקורונה לא היה להם, על אף המצב הכספי. ולהגיש תביעה גם לא היה אפשרי כי בתי המשפט סגורים.

הפרדוקס הזה הוא מוקצה מחמת מיאוס.

בימה - המעודכנים מעדכנים
טיפים עסקיים לתקופת החגים‎‎
אל תהיו שליליים: על דירוג אשראי והדרך לשפר אותו
הפיקוח על הבנקים: עמלה תפעולית אחת בעת פירעון מוקדם של משכנתא
לקראת סוכות: חלוקת סכך בחינם
לקראת חג סוכות: מומחי מכון התקנים בטיפים לבטיחות בסוכה
שופרסל מזהירה מניסיון הונאה של לקוחות
אופניים לילדים? דעו את הסיכונים
בעקבות חשמול הרכבות: שאטלים בחינם
נוסעים לראש השנה? בדרכים הללו עלולים להיות פקקים
קניתם מוצר חשמלי? אתם זכאים לפינוי המוצר הישן מביתכם בחינם!