בנט חושף את האמת: "נתניהו משקר ביודעין ומסכן חיי אדם"

ראש הממשלה נפתלי בנט תקף את ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו וטען כי הינו דובר אמת לעומת נתניהו. בנט אמר: "אין לי דרך אחרת לומר זאת: נתניהו משקר ביודעין ו...

בנט חושף את האמת: "נתניהו משקר ביודעין ומסכן חיי אדם" נפתלי בנט ונתניהו

ראש הממשלה נפתלי בנט תקף את ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו וטען כי הינו דובר אמת לעומת נתניהו.

בנט אמר: "אין לי דרך אחרת לומר זאת: נתניהו משקר ביודעין ומסכן חיי אדם, רק בשביל רווח פוליטי".

עוד טען יו''ר ימינה כי נתניהו: "מרבה לשקר ובדרך כלל איני טורח להגיב, אך הפעם אם נאפשר לשקר שלו להתבסס, ישראלים עלולים לחלות, או חלילה למות", טען בנט.

עוד טען בנט כי בדיקות האנטיגן אמינות בניגוד לנתניהו אמר אמר כי: "בנט שלח את אזרחי ישראל לקנות על חשבונם בדיקות קורונה ביתיות שמשרד הביטחון קבע שאינן אמינות".

בנט טען כי: "בדיקות האנטיגן כבר הצילו רבבות חיי אדם ברחבי העולם מקורונה באמצעות זיהוי אנשים מדבקים ובידודם, ומניעת המשך הדבקה של אנשים שעלולים היו לחלות ואף למות"

"האנטיגן הוא כלי יחסית מדויק ביחס לשאלה: האם האדם הוא מדבק בעת הבדיקה",המשיך בנט וניסה לחשוף את האמת לאזרחי ישראל: "ה-PCR אכן יותר רגיש ומסוגל להשיב על השאלה: האם אתה נושא את הנגיף בעת הבדיקה. (ייתכן אדם שכבר נדבק, אך עוד לא צבר מספיק עומס ויראלי להדביק. אדם כזה אכן עלול לקבל תוצאה שלילית באנטיגן ותוצאה חיובית ב-PCR)".

עוד הצדיק את מדיניותו: "אם כולם, כולל צעירים, ילכו להיבדק רק ב-PCR, אנחנו נקבל תוצאות רק 5-6 ימים אחרי. במצב זה, אותו זקן שנדבק כבר יהיה במצב קשה, ותרופת ה-Paxlovid, שחייבת להינתן בשלב מוקדם, כבר לא תעזור".

לסיום בנט דרש אמינות מנתניהו: "עלינו לקוות שנתניהו יגביל את עצמו לשקרים שאינם מסכנים חיי ישראלים. בינתיים, אל תקשיבו לפייק, וודאי אל תוותרו על בדיקות האנטיגן".

הוגש כתב אישום נגד ליצמן
בוסו: "לפיד וליברמן מתי בפעם האחרונה ביקרתם בסופרמרקט?"
דרעי: הדבר הראשון שנעשה כשנחזור הוא לבטל את המיסים על מוצרי המזון
לפיד: "כשהציבור חושב שהמערכת מושחתת וכל הפוליטיקאים מושחתים"
ארבל: " הגעתי לכאן כחבר אופוזיציה במיוחד לתמוך בחקיקה"
יו''ר ש''ס הגיש את התפטרותו מהכנסת
הרב לאו: "הכנסת לא תכריע מיהו יהודי"
משלחת ישראלית נועדה עם מנהיג סודאן
סקר: למרות המגעים לעסקת טיעון - התמיכה בנתניהו נשארת גבוהה
סקר: 48% מהציבור חושבים שטיפול הממשלה בקורונה גרוע