בני ברק: איים על אדם עם בניסיון לשדוד ממנו את רכבו

אמש, (ב') בשעות הלילה המוקדמות התקבל דיווח במוקד הארגון מתושב בני ברק, שסיפר למוקדן כי טרמפיסט שנמצא אצלו ברכב מנסה לשדוד ממנו את הרכב באמצעות סכין. לאח...

בני ברק: איים על אדם עם בניסיון לשדוד ממנו את רכבו הגנב נתפס

אמש, (ב') בשעות הלילה המוקדמות התקבל דיווח במוקד הארגון מתושב בני ברק, שסיפר למוקדן כי טרמפיסט שנמצא אצלו ברכב מנסה לשדוד ממנו את הרכב באמצעות סכין.

לאחר שהמדווח העביר למוקד את מיקומו, הזניק המוקדן עשרות מתנדבים לרחוב נחמיה בעיר, על מנת לסייע לנהג להיחלץ בשלום מהמקרה. המתנדבים שהגיעו למקום מצאו את נהג הרכב שכיוון אותם לכיוון אליו ברח החשוד, לאחר שהבין כי מתנדבי השומרים והמשטרה בעקבותיו.

המתנדבים ערכו סריקות סביב רחובות חזון איש, נחמיה והאזור תוך שהם סורקים בבניינים ובחצרות. לאחר מספר דקות הבחינו המתנדבים בחשוד שענה על תיאורו של הנהג כשהוא מסתתר בפינת הרחובות חזון איש/נחמיה.

המתנדבים נהגו במשנה זהירות, בעקבות הדיווח של הנהג לפיו ברשותו של החשוד סכין ועל כן ארבו לו בצד הדרך. ברגע של חוסר שימת לב מצד החשוד, זינקו עליו המתנדבים ועיכבו אותו.

בחיפוש על החשוד נמצא סכין שבאמצעותה ניסה לשדוד את רכבו של הנהג שגילה תושיה כשהזניק את מתנדבי השומרים. שוטרי הסיור של מרחב דן שהגיעו למקום עצרו את החשוד, גבר כבן 25 תושב ירושלים שהודה במעשיו. השוטרים הובילו אותו לתחנת המשטרה להמשך חקירה.

הגנב נתפס
בחסות הסערה: בני מיעוטים יידו אבנים ושלג על יהודים בשער שכם
על רקע התקיפות הישראליות: מתיחות בין רוסיה לסוריה
ניסיון פיגוע: ירי על עמדה צבאית
גורם מדיני: "המטס הרוסי-סורי בגולן - מסר לישראל"
זרקו אבנים על יהודים ופגעו ברכב פלסטיני
בערב שבת: גנב אופניים מתושב במהלך קניות לשבת
שמעון הצדיק: הבית גודר - סגן ראש העיר הותקף בסכין
בני ברק: נתפסו הגנבים בישיבה
ביידן: "זה לא הזמן לוותר על חידוש הסכם הגרעין"
המשטרה ברמת שלמה: נגביר את תחושת הביטחון