בני ברק: איים על אדם עם בניסיון לשדוד ממנו את רכבו

אמש, (ב') בשעות הלילה המוקדמות התקבל דיווח במוקד הארגון מתושב בני ברק, שסיפר למוקדן כי טרמפיסט שנמצא אצלו ברכב מנסה לשדוד ממנו את הרכב באמצעות סכין. לאח...

בני ברק: איים על אדם עם בניסיון לשדוד ממנו את רכבו הגנב נתפס

אמש, (ב') בשעות הלילה המוקדמות התקבל דיווח במוקד הארגון מתושב בני ברק, שסיפר למוקדן כי טרמפיסט שנמצא אצלו ברכב מנסה לשדוד ממנו את הרכב באמצעות סכין.

לאחר שהמדווח העביר למוקד את מיקומו, הזניק המוקדן עשרות מתנדבים לרחוב נחמיה בעיר, על מנת לסייע לנהג להיחלץ בשלום מהמקרה. המתנדבים שהגיעו למקום מצאו את נהג הרכב שכיוון אותם לכיוון אליו ברח החשוד, לאחר שהבין כי מתנדבי השומרים והמשטרה בעקבותיו.

המתנדבים ערכו סריקות סביב רחובות חזון איש, נחמיה והאזור תוך שהם סורקים בבניינים ובחצרות. לאחר מספר דקות הבחינו המתנדבים בחשוד שענה על תיאורו של הנהג כשהוא מסתתר בפינת הרחובות חזון איש/נחמיה.

המתנדבים נהגו במשנה זהירות, בעקבות הדיווח של הנהג לפיו ברשותו של החשוד סכין ועל כן ארבו לו בצד הדרך. ברגע של חוסר שימת לב מצד החשוד, זינקו עליו המתנדבים ועיכבו אותו.

בחיפוש על החשוד נמצא סכין שבאמצעותה ניסה לשדוד את רכבו של הנהג שגילה תושיה כשהזניק את מתנדבי השומרים. שוטרי הסיור של מרחב דן שהגיעו למקום עצרו את החשוד, גבר כבן 25 תושב ירושלים שהודה במעשיו. השוטרים הובילו אותו לתחנת המשטרה להמשך חקירה.

הגנב נתפס
נתפסו הפורצים לנתב''ג
תיעוד מהירוטים בגוש דן אתמול • צפו
מטס סיום נגד מטרות הג׳יהאד בעזה • צפו
"ראיתי בעצים ילדים מתרוצצים - תבטל את התקיפה" • צפו
"אסור לחכות לסבב הבא. הכסף למיגון אשקלון חייב לעבור עוד היום"
הפסקת האש מחזיקה מעמד: כך נערכים לחזרה לשגרה
לאחר חודשיים: ביתם של המחבלים מהפיגוע באלעד נהרס • צפו
גול עצמי: השיגורים הכושלים של הג'יהאד בעזה • צפו
ביידן על הפסקת האש: "הדיווחים על האזרחים שנהרגו בעזה הם טרגדיה"
‏נס במגדל עוז: 2 מחבלים זוהו ונתפסו. במקום נמצאו 2 בקבוקי תבערה