בני ברק משיקה את 'תושווים': כרטיס ההטבות הגדול של תושבי העיר

  הכרטיס יחל לפעול ככרטיס הכניסה ל'בילונה' – הלונה פארק העירוני הגדול של הקיץ

בני ברק משיקה את 'תושווים': כרטיס ההטבות הגדול של תושבי העיר תוושבים

במעוף מקצועי ובחדשנות טכנולוגית משיקה עיריית בני ברק את 'תּוֹשָׁוִִוִים' כרטיס ההטבות הגדול לתושבי העיר, כרטיס שיהפוך לכרטיס חכם לכל אירועי התרבות במהלך השנה, להטבות ולאטרקציות עירוניות לתושבי בני ברק שיתרגלו ליותר.

ראש העיר אברהם רובינשטיין אמר עם השקת הכרטיס כי "ההחלטה על השקת הכרטיס הינה במבט עירוני ראשון במעלה אותו הצבנו כיעד לתת לתושבי העיר יותר. תושבי בני ברק זוכים להיקף פעילות תרבות בהיקף אדיר לאורך השנה כולה, כשעוד היד נטויה בס"ד. כרטיס ה'תושווים' חונך את הפלטפורמה המקצועית שתעניק לתושבים הרבה יותר, כבר עכשיו החל מה'בילונה' - הפקת הענק של הקיץ".

הכרטיס שהופק על ידי אגף התרבות, יהפוך ל'כרטיס משפחתי חכם' לכל בית אב בעיר, כאשר מכאן ואילך כל מערך הכניסה לאירועי התרבות, לפעילות לנוער, לילדים ולמבוגרים, תהיה על ידי הכרטיס החכם. בימים אלו מחולק הכרטיס לכל תושבי העיר כ'תלידלת' הממתין לכל תושב בפתח הבית, כחלק מהפקת ה'בילונה' – הלונה פארק העירוני הגדול של הקיץ. הכרטיס הינה בחסות רשת 'יש' שחברה לפעילות העירונית כמותג מוביל בבני ברק- הבירה החרדית הגדולה בעולם.

עם קבלת הכרטיס והבחירה באירוע העירוני הגדול הראשון – הלונה פארק הגדול, יש לתקף את הכרטיס ולהפעילו בהתאם להנחיות, להטעין בו את הכניסות בצירוף קוד ומספר ת.ז. של בני המשפחה, כאשר הכרטיס מהווה כרטיס כניסה דיגיטלי חכם, כזה שמעניק יותר כבר במהלך הביקור בפארק.

'תושווים' מהווה בשורה של ממש לתושבי העיר, כאשר לראשונה זוכה העיר בני ברק להשיק את מערך ההטבות לתושב בדמות אירועי תרבות בהיקף נרחב, אירועי תוכן, הטבות שונות וכמובן שדרוג השירות ומערך הזמנת כרטיסים וכניסה לשלל אירועי התרבות בעיר.

חופשת קיץ במוזיאון גוש קטיף בירושלים • 50% הנחה לגולשי 'בימה'
חשיפת חוק ההסדרים: יבוטל הערך צבור ברב-קו
הגב כואב מהכבישים? כך תשבו בצורה נכונה • צפו
לקראת עונת הרחצה: כיצד להינצל מטביעה בים
"חברות הסלולר יחויבו לפרסם מספרים חסומים בקווים הכשרים, ולנמק"
המרכיב הסמוי באחזקת הרכב יוצא לאור
בג''ץ: הערת האזהרה על הנכס תהפוך את בעליה לנושים מובטחים
לקראת בין הזמנים: העו"ד מסביר כיצד ואיך להגיש תביעות נזיקין
העתיד כבר כאן: חנות אוטונומית לקנייה ללא קופה ותור
טיפים של מומחי מכון התקנים הישראלי לבחירה נבונה של ילקוט