פינדרוס: "מי שיותר חזק בממשלה הזו זה רע"מ וליברמן"

פינדרוס תקף בראיון את בנט: "התחייב שלא תהיה פגיעה בחרדים וההחלטה הראשונה הייתה על המעונות"

פינדרוס: "מי שיותר חזק בממשלה הזו זה רע"מ וליברמן" ח''כ יצחק פינדרוס

יו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ יצחק פינדרוס תקף בראיון לקול חי תקף את הממשלה. ביחס להצטרפות לממשלה, הפריך פינדרוס את הטענות: "גם אחרון הספקנים שניסה לומר שנצטרף לממשלה הזו באיזו שהיא דרך, מבין היום שאין שום סיבה בעולם שאדם שפוי יצטרף לממשלה הזו".

לגבי אחריות האופוזיציה אמר: "בנט אומר שהאופוזיציה צריכה להיות עם אחריות? בחודש הראשון הם היו עסוקים בהתחייבויות קואליציוניות לרסיסי מפלגות על ועדות בכנסת, העברת חוק נורבגי מורחב, והחלטה דרמטית כלכלית לדאוג של-18 אלף איש לא תהיה עבודה – אז לבוא ולדבר על אחריות זה מגוחך".

עוד ציין: "אתה רואה במבחן ההתנהלות שזו ממשלה שאין לנו מה לחפש שם ועלינו לעשות הכל כדי להעביר אותה מן העולם, באופוזיציה רואים 52 חברי כנסת ממוקדי מטרה, עובדים בהרמוניה ומצליחים בחלק מסוים לפחות לעצור את הדהירה".

פינדרוס גילה מי החזקים בממשלה: "מי שיותר חזק בממשלה הזו זה רע"מ וליברמן, זו ממשלה שבנויה על 8 ראשי ממשלה, אף אחד לא מחויב לאף אחד. אין שום חוט שדרה אידיאולוגי".

פינדרוס התייחס להתחייבות של בנט לחרדים: "בנט התחייב לשמור שלא תהיה פגיעה בחרדים. אתה רואה שפתאום הוא מתחבא מאחורי החליפה של ליברמן, וסער – בכלל ירד לאיזה שהוא בונקר".

פינדרוס התייחס לשאלה האם הוא נעלב מבנט: "קשה להיעלב מבן אדם שתקף את הממשלה על מחדלי נתב"ג ומה שקורה במשמרת שלו זה סופר מחדל נתב"ג, בן אדם שאמר שהוא, הוא הימין האמיתי ובסוף הלך עם עבאס, התחייב שלא תהיה פגיעה בחרדים וההחלטה הראשונה הייתה על המעונות".

על הוועדות אמר פינדרוס לסיכום: "מציעים שלוש ועדות חדשות בכנסת, זה לא היה מעולם שמקימים ועדות בלי תיאום האופוזיציה".

ח''כ כהנא על בנט: "מעוניין להפסיק את תפיסת העולם החרדית"
הליכוד על בנט: "משסה הורים אלו באלו"
בנט: "אני רוצה שההורים יריבו אחד עם השני"
לקראת חקירת פרשת הצוללות? בנט נפגש עם יו״ר התנועה לאיכות השלטון
בן גביר: "ההר הוליד עכבר, בנט צריך להתנצל"
חה"כ אבי מעוז הגיש בג"צ נגד ניר אורבך ומיקי לוי
בנט: "למדנו שהטלת הספק היא תנאי הכרחי לניהול חיינו"
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
כאסח בין ימינה ולציונות הדתית
גרמניה תעביר 100 מיליון יורו לרשות הפלסטינית