היום: שביתה ארצית של נהגי התחבורה הציבורית

לאחר דיון בבית הדין לעבודה בירושלים: שביתת האוטובוסים הארצית תתקיים למשך שעה בין 14:00-15:00. בית הדין חייב את החברות לנהל מו"מ עם הוועדים על תנאי העסקת...

היום: שביתה ארצית של נהגי התחבורה הציבורית אילוסטרציה

לאחר דיון בבית הדין לעבודה בירושלים: שביתת האוטובוסים הארצית תתקיים למשך שעה בין 14:00-15:00. בית הדין חייב את החברות לנהל מו"מ עם הוועדים על תנאי העסקתם. השביתה תקיף את הקווים המתוכננים- למעט המטרונית בחיפה. באם לא תהיה התקדמות במו"מ יוכל איגוד ועדי התחבורה בכוח לעובדים לשבות בהמשך.

מאיגוד ועדי התחבורה בכוח לעובדים נמסר: "זוהי כמובן שביתה ראשונה כחלק ממאבק ארוך טווח. במהלך הדיון הבהרנו באופן חד וברור שאנחנו בין הפטיש לסדן - החברות לא מוכנות לתת פיתרון למשבר השכר בלי מימון המשרד. משרד התחבורה עומד מנגד ומסרב לתקצב. וכששני הצדדים מסרבים לקחת אחריות, ברור כי רק מאבק נחוש, לאורך זמן, של העובדים יביא לפתרון משבר התחבורה הציבורית. אנחנו נחושים להמשיך ככל שידרש".

הערים השובתות הינן: בירושלים: מרבית קווי עוטף ירושלים לישובים: גבעת זאב, מבשרת ציון, גוש עציון, קרית ארבע, מועצה אזורית בנימין וכן בערים נתניה,טבריה, אופקים, עפולה, יקנעם, בית שאן, אשקלון, קרית גת, מגדל העמק, נתיבות, שדרות, יישובי עוטף עזה, מעלה אדומים, מבשרת ציון, דלית אל כרמל, עוספיא, מועצה אזורית מגידו, ובאר שבע- קווים מאשקלון.

מכת הזיופים: נתפסו נערים שביצעו קניות בשטרות מזויפים בב''ב
עצורים בהתפרעויות במזרח ירושלים: "נפעל ביד קשה"
אלו השינויים בתנועה בעקבות הילולת רשב''י
פעם שלישית בשלושה ימים: גבר במצב קשה בעקבות הכשת נחש
יהודי נפצע קל לאחר שהותקף בעיסאוויה על ידי פלשתינים
שוב: נציב הכבאות אוסר להדליק מדורות בל''ג בעומר
הובא למנוחות לוחם הימ''מ נועם ז''ל
בג״ץ קבע: פרויקט הרכבל ייצא לדרך
החל ממחר: תרגילי התרעות ברחבי הארץ
בני ברק: תקציב התברואה והניקיון קוצץ והועבר לתקציב החגיגות