בני ברק: 9 משפחות פונו מבתים מחשש קריסה

אתמול בשעות הלילה המאוחרות, התקבלה הודעה של אזרח עובר אורח במוקד 102 במחוז דן, שהתריע על בניין שנראה בסכנת קריסה ברחוב בר אילן בעיר. צוות לוחמי אש מתחנת...

בני ברק: 9 משפחות פונו מבתים מחשש קריסה

אתמול בשעות הלילה המאוחרות, התקבלה הודעה של אזרח עובר אורח במוקד 102 במחוז דן, שהתריע על בניין שנראה בסכנת קריסה ברחוב בר אילן בעיר.

צוות לוחמי אש מתחנת בני ברק יצא למקום ומשהגיעו, הבחין מפקד המשמרת בסדקים עמוקים במבנה. לאחר הערכת מצב עם מפקד תחנת בני ברק, טפסר משנה ג'קי בנימיני שהגיע למקום, החליט מפקד התחנה לאור המראה הלקוי של הבניין והסדקים העמוקים, לפנות אותו מכל הדיירים. בנוסף הזעיק את מהנדס העיר.

לאחר בדיקת המבנה על ידי המהנדס נקבע על ידו כי מדובר בבניין בסכנת קריסה, יתרה מזאת, לאחר בדיקת מבנה נוסף שסמוך לאותו בניין, החליט מהנדס העיר לפנות גם אותו. סה"כ פונו משני הבניניים תשע משפחות ששוכנו על ידי עיריית בני ברק במלון ויזניץ בעיר. חשמל וגז מהבניניים נותקו על ידי צוותי הכיבוי, ומיכלי הגז פונו מהאזור.

הבניין החשוד בבסכנת קריסה בבני ברקהבניין החשוד בבסכנת קריסה בבני ברקהבניין החשוד בבסכנת קריסה בבני ברקהבניין החשוד בבסכנת קריסה בבני ברקהבניין החשוד בבסכנת קריסה בבני ברקהבניין החשוד בבסכנת קריסה בבני ברקהבניין החשוד בבסכנת קריסה בבני ברק
ועדת החוקה: 5,000 ש''ח קנס למעסיק על תו הירוק
"אתם צריכים להסתכל בעיניים של 4,000 משגיחי הכשרות"
תחזית מזג האוויר: מעונן חלקית ייתכן גשם מקומי
בן 10 נפגע מרכב בבני ברק
רב העיר נשר: "נצעק בכל מקום שאי אפשר לסמוך על הכשרות של הרפורמה"
צפו: צעירים ניסו לשדוד חלפן כספים בבני ברק
רעידת אדמה הורגשה בארץ
בני ברק: ילד ננעל ברכבו של מתנדב ידידים
בנט קבע: הגבלות הכיתה הירוקה על ערים צהובות
בן 14 נפגע מרכב בביתר עילית