בכיר בכחול לבן: "לשקול להחליף את גנץ"

ההתרסקות בסקרים הובילה למחנאות במפלגה בין תומכי היציאה המיידית לבחירות למעוניינים בהחלפת גנץ. גורם בכחול לבן: "צריכים לחשב מסלול מחדש"

בכיר בכחול לבן: "לשקול להחליף את גנץ" בני גנץ

על רקע ההתרסקות בסקרים, מעמיק הקרע בכחול לבן. במפלגתו של בני גנץ מתמודדים עם הצניחה בסקרים בעקבות הודעתו של גדעון סער על הקמת מפלגה, וכן עם ביקורת חוזרת על מנהיגות חלשה מצידו של היו"ר בני גנץ. כך מפרסמת הבוקר (ב') לראשונה, כתבת ב-"ישראל היום"-דניאל רוט אבנרי.


המחנאות במפלגה מתחלקת לשניים: המחנה שמבקש לצאת לבחירות מיידית כדי "להחליט" בעבור נתניהו על מועד בחירות לא נוח - בחודש מארס. מנגד, עומד מחנה שמתחת לפני השטח מעביר מסרים שרק החלפתו של גנץ עשויה להציל את גורלה של כחול לבן, שעומדת על כשישה מנדטים ברוב הסקרים. בד בבד, קיימת אמונה קטנה שעוד תימצא פשרה עם הליכוד.


בכיר בכחול לבן אמר כי "הפרסומים בימים האחרונים על היעדר מנהיגות בכחול לבן והסקרים שמצביעים על ירידה דרמטית במנדטים של כחול לבן ואי התאמת בני גנץ לראשות הממשלה, מחייבים לחשב מסלול מחדש ולבחון אם נדרש שינוי בעמדת מנהיג המפלגה. כחול לבן חייבת להישאר אלטרנטיבה שלטונית, ובהרכב הנוכחי כל אלה עומדים בסימן שאלה גדול".


עוד אמר גורם בכחול לבן כי "כחול לבן הוקמה כדי להחליף את השלטון, וכדי לעשות זאת היא צריכה לקבל החלטות מי יוביל אותה בעתיד הקרוב".

ח''כ כהנא על בנט: "מעוניין להפסיק את תפיסת העולם החרדית"
הליכוד על בנט: "משסה הורים אלו באלו"
בנט: "אני רוצה שההורים יריבו אחד עם השני"
לקראת חקירת פרשת הצוללות? בנט נפגש עם יו״ר התנועה לאיכות השלטון
בן גביר: "ההר הוליד עכבר, בנט צריך להתנצל"
חה"כ אבי מעוז הגיש בג"צ נגד ניר אורבך ומיקי לוי
בנט: "למדנו שהטלת הספק היא תנאי הכרחי לניהול חיינו"
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
כאסח בין ימינה ולציונות הדתית
גרמניה תעביר 100 מיליון יורו לרשות הפלסטינית