נורא: כוחות הביטחון הרסו בית כנסת - 4 משפחות ללא קורת גג • צפו

ההרס בבנימין ממשיך: כוחות הביטחון מגרשים כעת משפחות במאחז רמת מגרון, לאחר שבבוקר הרסו את המאחז גאולת ציון, סילקו משפחות מבתיהן והרסו אותם. מוקד חוננו מד...

נורא: כוחות הביטחון הרסו בית כנסת - 4 משפחות ללא קורת גג • צפו ספר התורה ניצל לאחר שכוחות הביטחון ביצעו פוגרום בבית הכנסת

הבית אשר נחרב לאחר מסע ההרס

באדיבות המשפחה

 בית הכנסת אשר נחרב לאחר שכוחות הביטחון ביצעו פוגרום

ההרס בבנימין ממשיך: כוחות הביטחון מגרשים כעת משפחות במאחז רמת מגרון, לאחר שבבוקר הרסו את המאחז גאולת ציון, סילקו משפחות מבתיהן והרסו אותם. מוקד חוננו מדווח על ארבעה עצורים עד כה.

כוחות ביטחון רבים נמצאים כעת במאחז רמת מגרון בבנימין, מגרשים את שתי המשפחות הגרות במאחז וכן גרעין של בחורים. במקום, שהוקם לפני כשמונה חודשים, ישנם חמישה מבנים ועדר צאן. כוחות הביטחון הרסו את בית הכנסת שהוקם במאחז ואת מבני המשפחות.

בסרטון שצילם תושב המקום נראה ביתו הרוס לחלוטין. רהיטי המשפחה הוצאו לשטח, ביניהם מכשירי חשמל, בגדים, ספרים, לול תינוקות ועוד.

רק הבוקר הרסו כוחות הביטחון את המאחז גאולת ציון בבנימין, פינו את המשפחות הגרות שם והרסו את בתיהן. למוקד המשפטי של חוננו הגיעו דיווחים על ארבעה עצורים בפינוי המשפחות הבוקר בגאולת ציון. עו"ד נתי רום מסייע לעצורים מטעם ארגון חוננו.

כמו כן, דווח כי במהלך הפינוי נפגע אחד מתושבי הגבעה בראשו מאלימות שוטרים. מדובר בתושב נשוי ואב לילדה שרוסס בגז פלפל, הוכה באגרופים לפניו ובגדיו נקרעו.

נתיב פלוס בכביש 1 יצא לדרך, כך זה נראה מהרחפן
תחנות ניטור איכות האוויר הישנות של חברת החשמל ב'אלון תבור' הוחלפו
סוכלה הברחה של 20 ק"ג זהב שהוסתרו ברכב במעבר אלנבי
לוחם גבעתי שהתבטא פוליטית שוחרר הבוקר מהכלא הצבאי
מזג האוויר: מעונן חלקית עד בהיר בעננות גבוהה ובינונית
דרמה בנתב"ג: פלסטיני שב"ח ניסה לפרוץ את המחסום ונורה
זוועה: פלסטינים השפילו עוברי אורח חרדים בעיר העתיקה ונעצרו
מהיום: "נתיב פלוס" יחל לפעול בכביש 1
מזג האוויר: בהיר וחם מהרגיל
החובש יואל סוויסה ז"ל נהרג בתאונת דרכים קטלנית בדרום