הח"כ והעוזרת הפרלמנטרית הותקפו ע"י ערבים

ח"כ בן גביר הותקף בנחל חצבאני על ידי בני מיעוטים, כאשר העוזרת הפרלמנטרית של בן גביר נפצעה ברגלה • בן גביר זעם: "האירוע הבא יכול להיגמר ברצח"

הח"כ והעוזרת הפרלמנטרית הותקפו ע"י ערבים איתמר בן גביר

ח"כ בן גביר הותקף בזריקות אבנים על ידי צעירים ערבים בקייקי הגושרים בנהר הירדן. למקום הגיעו כוחות משטרה ועצרו 2 צעירים ערבים בחשד למעשה.

בן גביר אומר כי: "רק הבוקר פורסם סרטון הקורא לרצוח אותי, וכעבור שעות מספר אנחנו רואים תרגום של ההסתה לאירועי אלימות חמורים. האירוע היום נגמר בפציעה של העוזרת הפרלמנטרית שלי, והאירוע הבא יכול להיגמר חס וחלילה ברצח".

לדברי בן גביר: "אין לי ספק שאם עופר כסיף היה מותקף כך המשטרה הייתה מאבטחת אותו במהירות, ועל גורמי הביטחון להתעורר עוד היום ולהבטיח שמירה על בטחוני, אפילו שאני חבר כנסת מהימין".

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו היום, גורמים מהתנועה האיסלמית פרסמו היום שיר הסתה מזעזע נגד עלייתו של ח"כ בן גביר להר הבית. ח"כ בן גביר פנה לקצין הכנסת ולמפכ"ל המשטרה קובי שבתאי וביקש לפתוח בחקירה מיידית נגד המסיתים.

בין היתר נאמר בשיר: דמו בראשו, מי שיבוא להר הבית שיבוא עם תכריכים. גורלו כמו יהודה גליק. הסרטון מתפרסם עם תמונות רקע של ח"כ איתמר בן גביר שהמילים בשיר בשיר מיוחסות אליו.

ח"כ בן גביר אמר בתגובה: "ההסתה ממשיכה להרים ראש וצריכים לטפל בה ביד ברזל לפני שיהיה מאוחר. בעבר התנקשו בחבר כנסת ובמקרה אחר כמעט הצליחו. עכשיו הכתובת על הקיר זועקת ואני מצפה מהמשטרה ומקצין הכנסת לפעול בנחישות - תפקידם למנוע רצח של חברי כנסת, גם אם הם מהימין".

בעקבות שיר ההסתה שפורסם ברשתות הערביות נגד ח"כ איתמר בן גביר, הודיע קצין הכנסת שהוחלט להעלות לו את רמת הסיכון הבטחוני ולפיכך הוחלט...להמליץ לו להתקין אפליקצייה שפתוחה לכל הציבור הרחב של מוקד 100.

ח"כ בן גביר בתגובה: "יש להצטער שזו ההתייחסות. אם שערה משערות ראשי תפגע, האחריות מוטלת על גורמי הביטחון שנרדמים בשמירה. חוששני שאם היו קוראים לי עופר כסיף ההתייחסות היתה אחרת".

מבקר המדינה פרסם דו"ח מיוחד הטיפול בשבויים והנעדרים
השלכת מטענים, בקבוקי תבערה ואבנים: 13 מבוקשים נעצרו | צפו בתיעוד
בלב קלקיליה: 8 מבוקשים נעצרו הלילה ברחבי יו"ש | צפו
החרימו כספי טרור: הלילה נעצרו עשרה מבוקשים ברחבי יו"ש
למרות לקחי שומר החומות: המשמר הלאומי נכנס להקפאה
מהנדס ערבי מירושלים הוא המחבל שביצע את פיגוע המטענים
נעצר בגין השלכת בקבוק תבערה - ותבע את המשטרה על מעצר שווא
סוכל פיגוע מטען נפץ בתוך ישראל שהוכוון ע"י פעילי טרור
תרגיל צבאי יחל מחר בגבול לבנון
הערכת אמ"ן ל-2023 נחשפת: אלו האיומים על ישראל