לראשונה על אדמת דובאי: 600 מצטייני ישיבות הערב של רוסיה • גלריה

רכבת אווירית מרוסיה לדובאי עם מאות לומדי ישיבות הערב בערי רוסיה • חתונה יהודית בלב המדבר

לראשונה על אדמת דובאי: 600 מצטייני ישיבות הערב של רוסיה • גלריה

בזה אחר זה, המריאו מטוסי צ'ארטר ברכבת אווירית, ועליהם מאות צעירים מהערים המרכזיות ברוסיה, לכיוון דובאי שבאיחוד האמירויות לקראת מסע חיזוק יהודי מיוחד במינו, למצטייני מסגרות ישיבות הערב.

ישיבות הערב מתקיימות במשך ימות השבוע ביותר מ-100 ערים ברוסיה, ובהן לומדים מאות תלמידים בשעה קבועה תורה, הלכה וחסידות מפי הרבנים ושלוחי חב"ד הרבים הפזורים ברוסיה, ואלו שהצטיינו בעקביות ועמדו במבחנים שנפרסו במשך יותר משנה, זכו להשתתף במסע ייחודי זה ולקחת חלק בקבוצה הראשונה הגדולה ביותר על אדמת דובאי.

שיאו של המסע יהיה ביום רביעי בלילה, בעת עריכת חופה כדת משה וישראל לאחד הצעירים שבא בקשרי השידוכין עם תלמידת המוסדות ברוסיה, והיא תיערך בלב המדבר, בהשתתפותם של מאות הצעירים היהודיים, אשר חלקם אף יחזו לראשונה בחייהם בחופה יהודית באווירה חסידית מלאה, דבר שללא ספק ישפיע על החלטתם לגבי המשך חייהם היהודיים.

מעמד מיוחד במינו ייערך ביום חמישי באולם 'אקספו' המרהיב שבדובאי, אירוע ייחודי של קבלת עול מלכות שמים של כל האורחים, ובהשתתפות נציגות רשמית של איחוד האמירויות הערביות ועוד.

פרויקט זה, הינו חוד החנית של הפעילות עם הדור הצעיר והבא ברוסיה, המרוכז כולו תחת ארגון "יחד", בראשות הרב מנחם מענדל ווילנסקי ובסיוע עשרות חברים ופעילים, שמפעילים את התוכניות במשך כל ימות השנה יחד עם כל הרבנים והשלוחים במדינות אלו, ומהווה כיום את המסגרת היהודית הגדולה ביותר לצעירים הגרים בחבר העמים.

מסע בחורי ישיבות הערב מרוסיה לדובאימסע בחורי ישיבות הערב מרוסיה לדובאימסע בחורי ישיבות הערב מרוסיה לדובאימסע בחורי ישיבות הערב מרוסיה לדובאימסע בחורי ישיבות הערב מרוסיה לדובאימסע בחורי ישיבות הערב מרוסיה לדובאימסע בחורי ישיבות הערב מרוסיה לדובאימסע בחורי ישיבות הערב מרוסיה לדובאי
הסוד לכחות עצומים בכל בוקר מחדש! - הרב אליהו רבי
בני הישיבה פיזזו בהוצאת ספרו של ראש הישיבה
הדף היומי מסכת נדרים דף מ
תזהר לא להרוס לילד את החיים! - הרב אליהו רבי
הדף היומי מסכת נדרים דף לח
חסדי השם: ראש הישיבה שוחחר אחר אשפוז ארוך
הדף היומי מסכת נדרים דף לז
המתחזקים ובעלי הבתים בראשון לציון ולוד סיימו מסכתות
המפתח האמיתי לשלוות הנפש - הרב אליהו רבי
הילולת הרה"ק רבי צבי הירש מרימנוב זיע"א בפולין