מסר של אחדות: דני דנון נבחר מחדש לתפקיד יו"ר הליכוד העולמי

  דנון, שכיהן מאז שנת 2015 כשגריר ישראל באו"ם ולפני כן כיהן במשך קרוב לעשור כיו"ר הליכוד העולמי חוזר לתפקיד ומציב יעדים  

מסר של אחדות: דני דנון נבחר מחדש לתפקיד יו"ר הליכוד העולמי דני דנון

שגריר ישראל באו"ם והשר לשעבר, דני דנון, נבחר הערב (שני) מחדש לתפקיד יושב ראש הליכוד העולמי לכהונה בת חמש שנים – עד לשנת 2026.

לאחר מאבק ארוך שהתנהל בחודשים האחרונים סביב התפקיד אליו נבחר דנון, התקיימו בחירות חוזרות במהלכן ביקש היו"ר הנבחר לאחד את השורות ולחבר יחד את כל המעוניינים בטובת הארגון לשם הצעדתו קדימה בשנים הקרובות במטרות החשובות אותן הוא מציב.

הליכוד העולמי מהווה גשר מחבר בין ישראל לקהילות היהודיות בתפוצות ומשימתו לחזק את יהדות התפוצות במאבקה למען ביטחונה ונגד נגע האנטישמיות -BDS ובמקביל והפועל לעידוד העלייה, לקידום זהות יהודית וחינוך ציוני ויהודי. בנוסף פועל הליכוד העולמי לחיזוק ההתיישבות ברחבי המדינה במטרה לבטא את זכותו של העם היהודי על כל חלקי ארץ ישראל.

יו״ר הליכוד העולמי הנבחר, דני דנון סימן את המטרות הראשונות בתפקיד. "היעד הראשון שלנו, בתקופה כה משמעותית והרת גורל עבור עם ישראל ומדינת ישראל, יהיה לרתום את ידידינו הרבים ברחבי העולם למאבק נגד איראן והחזרה להסכם הגרעין המסוכן. נוביל אמירה חדה וברורה לפיה על ארה"ב והמעצמות להמשיך בגישה תקיפה נגד האיראנים ולא להתפשר על חשבון ביטחונם של ישראל ומדינות האזור".

"היעד השני הוא מאבק נחוש ונחרץ בנגע האנטישמיות והאנטי-ישראליות שהלך והתגבר במהלך שנת הקורונה בכל רחבי העולם. מדינות רבות כבר אימצו את הגדרת האנטישמיות של IHRA ואנו נפעל כדי שממשלות נוספות לא רק יאמצו את ההגדרה אלא יכריזו על מלחמה בפועל בנגע המטריד הזה", הוסיף.

דנון התייחס גם לבחירתו מחדש לתפקיד. "הבחירה הזו היא מסר גדול של אחדות. אחרי תקופה של חילוקי דעות שיסעו את הליכוד העולמי, אנחנו משלבים ידיים יחד ומאחדים את כל הכוחות שלנו למען התנועה וערכיה.

אני מודה לחברים מהארץ מהעולם שתמכו בי לאורך כל הדרך ונתנו בי את אמונם ואני מתכוון להמשיך לשרת בנאמנות ובמסירות את עם ישראל בכלל ואת תנועת הליכוד בפרט בארץ ובתפוצות. אפעל גם ככל יכולתי למען הצלחתה של תנועת הליכוד בבחירות המתקרבות מתוך האחדות הגדולה שיצרנו בליכוד העולמי".

תנועת הליכוד העולמי מסרה: "אנו מברכים את יו״ר הליכוד העולמי הנבחר, דני דנון, על בחירתו לכהונה נוספת ומאמינים שמדובר בהתחלה של פרק חדש וחשוב בעשייתה המבורכת של התנועה לאורך השנים".

האזינו ללפיד: בנט וסער ישבו תחתי לאחר הבחירות, כרגע זה רק קמפיין
זליכה לבנט: מבטיח לפרוש מהמירוץ לבחירות אם אפסיד בעימות הכלכלי
בעקבות פסיקת הבג''ץ: חברי הכנסת מגיבים
ח''כ טסלר: "אני מתבייש מפני מאות האלפים שעודדנו אותם להתחסן"
פינדרוס: "מציע לאזרחים להגיש תביעה נגד שרי הממשלה"
מרגי למשטרה: "את הקנסות שנתתם אתמול תזרקו לפח"
סמוטריץ': "השיטה, לשדר תחקיר על החרדים בליל שבת"
סקר בחירות: גוש מתנגדי נתניהו גדל ל־62 מנדטים
ליצמן: "משתוללת הסתה פרועה ומתוזמנת נגד החרדים"
כצפוי: בג''ץ לא פסל את אבתיסאם מרעאנה