המשפחות השכולות: סיים חקירת היבא יזבק ואיימן עודה

המשפחות השכולות פונות ליועמ"ש בטרם הבחירות לסיים את חקירת היבא יזבק ואיימן עודה

המשפחות השכולות: סיים חקירת היבא יזבק ואיימן עודה ח''כ עודה עם הנרצח, הרב שי אוחיון. אילוסטרציה

כזכור היועמ"ש אישר באופן חריג לפתוח בחקירה הן כנגד איימן עודה והן כנגד היבא יזבק על עבירה על חוק הטרור בעקבות דברים שנכתבו בעד סמיר קונטאר וחסן נאסרללה. חרף זאת התלונות נמצאות בתחנת המשטרה כבר שנה ללא התקדמות.

בעקבות כך ובעקבות הנחיית היועמ"ש שיש לסיים חקירות נבחרי ציבור בטרם הבחירות פנה יועמ"ש בצלמו בשם המשפחות השכולות ובשם ארגון בצלמו ליועמ"ש לסיים את החקירה להמליץ להעמיד לדין פלילי וכן לקרוא לוועדת הבחירות לפסול את מועמדותם לכנסת הבאה.

במכתב ששיגר עו"ד ליטווק הוזכר שכבר כעת בטרם סיום החקירה הורו ארבעה שופטי העליון ביניהם נשיאת העליון שיש לפסול את מועמדות היבא יזבק בשל תמיכתה בטרור, אין ספק שהחקירה תוכיח ותגלה עוד מקרים כאלה של תמיכה בטרור ולכן חובה להעמידה לדין בדיוק כמו עשרות אנשי ימין שהועמדו לדין והורשעו.

שי גליק מנכ"ל בצלמו מסר: "אנחנו קוראים ליועמ"ש פעם אחת ולתמיד להוכיח שאין אכיפה בררנית ודין שווה לכולם. סיים במהירות את החקירה פרסם בפומבי את ממצאיה . העמד לדין את החכי"ם תומכי הטרור. לא חכמה לרדוף רק את ראש הממשלה ואילו כשמדובר בחכי"ם תומכים בטרור למרוח את החקירה במטרה שהציבור ישכח את הנושא".

בית הדין לעבודה קבע: מחלת הפרקינסון תוכר כתאונת עבודה
בית שמש: ילד נפגע מרכב
יצא לטבול בערב שבת - ונכלא לשבת
להשקות צמאי חסדך: בל"ג בעומר יחולקו רבבות בקבוקי מים לעולי מירון
אושרה העברת 22.5 מיליון ₪ עבור משפחות נספי אסון מירון
ונשמרתם: מהפכה למניעת שכחת ילדים ברכב
נקברו נרצחי הפיגוע באלעד
הותר לפרסום: שמות הנרצחים בפיגוע באלעד
מפחדים מטיסות? זה הטריק של חברות התעופה להרגעת הנוסעים
ראיתם אותו? אברך נעדר בביתר