בני ברק: דירה נשרפה בליל שבת

בערב שבת, סמוך לשעה 21:30, התקבלה הודעה במוקד 102 של מחוז דן בדבר שריפה בבדירה ברחוב הרב קוטלר בבני ברק. שלושה צוותים בפיקודו של מפקד המשמרת, רב רשף דדי...

בני ברק: דירה נשרפה בליל שבת

הדירה הבוערת בבני ברק

כב''ה

בערב שבת, סמוך לשעה 21:30, התקבלה הודעה במוקד 102 של מחוז דן בדבר שריפה בבדירה ברחוב הרב קוטלר בבני ברק. שלושה צוותים בפיקודו של מפקד המשמרת, רב רשף דדי קולימר, חשו למקום ובהגיעם זיהו להבות מחלונות הדירה. לוחמי האש פעלו לכיבוי השריפה ולביצוע סריקות אחר נפגעים.

בני המשפחה, אשר שהו בדירה עם פרוץ השריפה ויצאו מן הדירה עצמאית, פונו ע"י מד"א לבית החולים עקב שאיפת עשן. חוקר שריפות זומן למקום. אירוע זה מהווה דוגמא לחשיבות בהתקנת גלאי עשן- מציל חיים.

במידה והיה מותקן בדירה גלאי עשן, גילוי השריפה היה מתבצע בשלב מוקדם מפרוץ האש ובכך ניתן היה למנוע את פגיעתם של בני המשפחה משאיפת עשן וכן לצמצם את הנזק לרכוש.

יחד עם פראמדיקים של מד"א העניקו הכוננים טיפול רפואי ראשוני לשבעה נפגעים - הורים וילדים במצב קל, והם פונו לבית החולים בלינסון בפתח תקווה.

תורן השבת אלחנן רוזנשטיין סיפר: "כשהגעתי למקום עם אמבולנס מד"א שברשותי הבחנתי בשריפה פעילה בדירת מגורים. יחד עם הפראמדיקים הענקנו סיוע רפואי ראשוני לשבעה בני משפחה שנפגעו במצב קל לאחר ששאפו עשן, והם פונו להמשך טיפול בבית החולים בלינסון בפתח תקווה."

השריפה בבני ברקהדירה השרופההשריפה בבני ברק
באמצע הכביש: המשטרה עצרה חרדים והאשימה אותם
מכת הזיופים: נתפסו נערים שביצעו קניות בשטרות מזויפים בב''ב
עצורים בהתפרעויות במזרח ירושלים: "נפעל ביד קשה"
אלו השינויים בתנועה בעקבות הילולת רשב''י
פעם שלישית בשלושה ימים: גבר במצב קשה בעקבות הכשת נחש
יהודי נפצע קל לאחר שהותקף בעיסאוויה על ידי פלשתינים
שוב: נציב הכבאות אוסר להדליק מדורות בל''ג בעומר
הובא למנוחות לוחם הימ''מ נועם ז''ל
בג״ץ קבע: פרויקט הרכבל ייצא לדרך
החל ממחר: תרגילי התרעות ברחבי הארץ