עשרה מטוסי כיבוי הוזנקו: בתים פונו בעקבות שריפה במבשרת

בשריפת קוצים שפרצה סמוך למבשרת פועלים עשרות צוותי כיבוי, בנוסף עשרה מטוסי כיבוי הוזנקו. יחידת "להבה" עושים אף הם את דרכם למקום • בתי מגורים בקו ראשון פונו

עשרה מטוסי כיבוי הוזנקו: בתים פונו בעקבות שריפה במבשרת

שריפת קוצים פרצה סמוך למבשרת - דיירי רחוב נוף הרים פונו מבתיהם.


מדוברות כבאות והצלה נמסר "סביב השעה 14:05 נתקבל דיווח על שריפת קוצים במבשרת. עקב התקרבות האש לקו הבתים הראשון נתבקשו דיירי רחוב נוף הרים לעזוב את בתיהם.


לוחמי האש ממחוז ירושלים פועלים כרגע בשריפה, האש מתפשטת בחסות הרוחות העזות, ישנו עשן כבד האופף את האזור. ארבע לבנות של רכבי כיבוי ממחוזות דן, דרום, מרכז וכן יחידת "להבה" עושים את דרכם אל מקום השריפה. כמו כן עשרה מטוסי כיבוי מטייסת "אלעד" בדרכם למקום. מסוק משטרתי לטובת "חוזי" פועל באירוע, על פי דיווח שלו האש חצתה את כביש מספר 1 לכיוון דרום.


שטח כינוס נפתח ברחת הכורכר על יד קניון "הראל", מפקד המחוז טפסר ניסים טויטו גם כן בדרכו למקום האירוע.


מדוברות המשטרה נמסר "כוחות משטרה מפנים בשעה זו מספר בתי מגורים בקו ראשון בשכונת נוף הרים במבשרת ציון בעקבות שריפת חורש שהחלה בשעה האחרונה בשטח פתוח ומתקרבת בשלב זה לעבר הבתים".


עוד נמסר מהמשטרה כי כביש 1 מחלף חמד למזרח נחסם לתנועה בעקבות השריפה. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכוונים את התנועה. יש להפנות נהגים לדרכים חלופיות. (דרך כביש 395).


כמו"כ בעקבות השריפה נחסם לתנועה מחלף לטרון למזרח. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכוונים את התנועה. יש להפנות נהגים לדרכים חלופיות (דרך כביש 443 וכביש 375). בשל עומסי תנועה, נהגים מתבקשים להימנע מלהגיע לאזור.

השריפה במבשרתהשריפה במבשרת
ארבע מדינות נכנסו לרשימת מדינות בסיכון גבוהה
תחזית מזג האוויר: חם מהרגיל
צפו: כך חולצו המטיילים מהחוף הבוער בכנרת
בג"ץ מתח ביקורת על התנהלות המשטרה בהפעלת מכתזיות נגד חרדים
יום קטלני: הרוג ועשרה נפגעים בתאונה בכביש 90
אסון בכפר ורדים: עשרות נפגעים משאיפת אדי כלור
אושר התו הירוק: הכניסה לבתי כנסת מוגבלת
ד''ר פרייס: "הרבה מדינות אמורות להיכנס בשבוע הבא"
לקראת ימי הסליחות: נערכים לקליטת עשרות אלפים בהר הזיתים והמנוחות
בנט: 400 פקחים יאכפו עטיית מסיכות בתחבורה הציבורית