אש בחולון: בלב אחד ליפא ופריד בהופעת ענק • צפו

ליפא - פריד ו'בלב אחד' כבשו את חולון • יום כיף והופעת ענק בפתיחת בין הזמנים למאות משפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים ע"י ארגון החסד בלב אחד

אש בחולון: בלב אחד ליפא ופריד בהופעת ענק • צפו בלב אחד יום כיףבלב אחד יום כיףבלב אחד יום כיףבלב אחד יום כיףבלב אחד יום כיףבלב אחד יום כיףבלב אחד יום כיף

רגע השיא בהופעה הגיע עת ליפא שמעלצר עלה לבמה עם טלית יחד עם הזמר רפאל מלול וילד הפלא מנדי רוט ושר את תפילת הילדים עם ניגוני ימים הנוראים לקראת חודש אלול הקרב ובא עין לא נותרה יבשה ברחבי האמפי, תוך כדי שליפא שר נכנסו לבמה קבוצת רקדנים מסטודיו אסאי שרקדו בקצב השירים לאחר מכן נערכה על הבמה הגרלה בין כל ילדי הארגון על כסא גלגלים ראשון מסוגו בעולם, טאבלט כשר של הדרן, אופנים ורכב ממונע מיוחד. איש העסקים מדובאי נאום כהן עלה לבמה וחילק את המתנות לילדים.

האירוע כולו עבר בשידור חי למשפחות שלא הצליחו להגיע למופע.

בשעת לילה מאוחרת, מותשים מעייפות אבל עם חיוך רחב על השפתיים, החלו מתפזרים מאות הילדים לעבר האוטובוסים שלקחו אותם בחזרה לשגרה המוכרת בצל המחלה.

יום הפעילות וההופעה הופק בהצלחה מרובה ע"י המפיק אייזיק גפן יחד עם אגף הפקות בארגון.

בהנהלת הארגון מברכים ומודים למאות המתנדבים שעזרו וסייעו להצלחת האירועים הגדולים וכן לאלו שפרסו את חסותם: יהודה ייצוא ויבוא, מד"א מרחב איילון, שמלא"ר אירועים, נוף כינרת פוריה, סטודיו אסאי, צור מרקט משובח ונסטלה.

שבחי ירושלים ליפא

צילום: נתי אלבר ניתוב שיא לייב

בלב אחד יום כיףבלב אחד יום כיףבלב אחד יום כיף

מזרח ליפא

צילום: נתי אלבר ניתוב שיא לייב

בלב אחד יום כיףבלב אחד יום כיףבלב אחד יום כיףבלב אחד יום כיףבלב אחד יום כיףבלב אחד יום כיף

2 פארקים, 140 דונם, מאות מתנדבים, 12 אלף כוסות שתיה, אלפי לחמניות ועוגות, ו-6000 איש. פארק פרס בחולון ופארק המים ימית 2000 הצמודים הגיעו ביום שני האחרון ילדי ארגון בלב אחד - המסייע לילדים החולים במחלות שונות - ובני משפחותיהם, שבאו להשתחרר לכמה שעות מהמעגל המוכר של אשפוזים, טיפולים, סבל וכאב, וליהנות מיום פעילות מיוחד. כל שעות היום נהנו הילדים מהמגלשות הגבוהות והמהירות בארץ.

רגע מרגש במיוחד לראות עשרות מתנדבים 'סוחבים' ילדים נכים פיזית 6 קומות ברגל למגלשות הגבוהות 'לא יהיה מגלשה אחת שהילד החמוד הזה לא יעשה' וודאי שלא "בגלל שהוא נכה" אומר לנו מתנדב במקום. במהלך היום עמדו לרשות הילדים והמשפחות המשאית שתיה של רובין עם מים ופטל קר, בנוסף צוות הלוגיסטיקה של הארגון חילק לאורך כל היום מאות קילו של עוגות ואלפי לחמניות וממתקים בתרומת משובח. לקראת אמצע יום הפעילות חולקו לילדים גלידות יוקרתיות תרומת חברת נסטלה.

לאחר מספר שעות של פעילות מהנה, הדובדבן שבקצפת הגיע ואלפי המשתתפים התרכזו במתחם האמפי פארק לערב מיוחד שעמד כולו בסימן הצדעה לילדי ומשפחות ארגון 'בלב אחד'. הערב נפתח כשעל הבמה תזמורת פעייר בליווי מקהלת ידידים העולמית בהנחיית אשר גרייבר שהזמין לבמה את הזמר רפאל מלול שתרם את קולו המופלא להרמוניית הרגש והשמחה שסחפה את כל הנוכחים במקום.

תרגעו: כל הדרכים להתמודדות עם מתח
לאחר שהתחסנו: זוהה ווריאנט חדש אצל שבים מאפריקה
ביקורת על משרד הבריאות: הצבא מחליף את הרופאים
מחקר ישראלי: תרופה עתיקה יכולה לנצח את הקורונה
דרעי חנך את יחידת אופנועי החסד של "רפואה ושמחה" • צפו
פייגלין לד''ר פרייס: "אני לא מאמין למילה שלך"
"ד"ר אלרעי פרייס היא עובדת של חברת פייזר"
החל מהיום: ניתוחי החלפות מפרקים בעזרת זרוע רובוטית
גרון: דלקת, כאבים, צרידות – איך נוכל להתגבר על כל זה
ממה נגרמים פצעונים ואיך להתמודד איתם?