ח''כ הרב אבוטבול: "רואים באופן מוחש את ברכתו של מייסד המרכז הרפואי"

ח"כ הרב משה אבוטבול, חבר ועדת הבריאות וועדת הקורונה סייר במרכז הרפואי צאנז ע"ש לניאדו • "אסייע ככל שאוכל למרכז הרפואי"

ח''כ הרב אבוטבול: "רואים באופן מוחש את ברכתו של מייסד המרכז הרפואי" חה''כ משה אבוטבול במרכז הרפואי ע''ש לנידאו

ח"כ משה אבוטבול, חבר ועדת הבריאות וועדת הקורונה הגיע היום לסיור במרכז הרפואי צאנז ע"ש לניאדו. ח"כ אבוטבול עוסק מדי יום בסוגיות אסטרטגיות הנוגעות לטיפול בקורונה, מתוקף תפקידו כחבר ועדת הבריאות וחבר בועדת הקורונה, את פניו קיבלה הנהלת לניאדו בראשות המנכ"ל מר נדב חן, חברי הועד המנהל הרב דב שטמר והרב צבי רייכמן, סמנכ"ל לניאדו מר מאיר מרק ומנהל משאבי אנוש הרב מאיר בעלז.

במהלך הסיור הוצגו בפני ח"כ אבוטבול הסוגיות העיקריות איתם מתמודדת הנהלת לניאדו ובמרכזן: הרחבת המרכז הרפואי, לאור מתן האישור לבתי חולים לקבלת היתר בנייה בהליך מזורז במהלך השנתיים הקרובות. מר נדב חן, מנכ"ל לניאדו הציג בפני ח"כ אבוטבול את הצורך הקיים לבניית מחלקת טיפול נמרץ חדשה, מחלקה שתעניק שירות מציל חיים לכ-500,000 תושבי נתניה והשרון, לאור התשתית הקיימת של המחלקה שאינה תואמת את המצב הדמוגרפי של האיזור.

ח"כ אבוטבול סייר במלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה) באגף הנשימתי וקיבל סקירה מקיפה על היקף הפעילות העניפה המבוצעת באגף, תוך שמירה על כבודם, בריאות ובטיחותם של המטופלים ואנשי הצוות.

חה''כ משה אבוטבול במרכז הרפואי ע''ש לנידאוחה''כ משה אבוטבול במרכז הרפואי ע''ש לנידאו

לאחר מכן הגיע ח"כ אבוטבול למרכז הבקרה של מחלקת הקורונה והתקבל ע"י מנהל המחלקה והאחות האחראית שציינו בפניו "אנחנו נמצאים כל הזמן בתוך המחלקה, העזרים הטכנולוגיים הם חשובים, אבל אין תחליף למגע יד אדם, לעין שפוגשת עין".

ח"כ הרב משה אבוטבול אמר לצוות: "אני מודה לכם, בשם חברי בסיעת ש"ס ובשם כנסת ישראל כולה. אתם עושים עבודת קודש מקצועית ומסורה, היקף הפעילות שלכם במלר"ד הנשימתי עולה על מה שאני רואה ושומע במרכזי על באזור המרכז, אני מלא הערכה על העבודה הכל כך אינטנסיבית שמטרתה הצלת חיים!"

מר נדב חן, מנכ"ל לניאדו סיכם את הביקור ואמר "אנחנו נמצאים כרגע במעין הפוגה לאחר שוך הגל השני, אולם אנחנו נערכים להתפרצות נוספת, חלילה. כרגע אנו מקדמים במהירות בניית מחלקת טיפול נמרץ חדשה – נשדרג משמעותית את המחלקה הקיימת, על מנת לתת מענה הולם לכ-500,000 תושבי נתניה והשרון".

הפרויקטור נחמן אש: "אנחנו במצב חירום"
עדכון הקורונה: העלייה ממשיכה
המרכז הרפואי הרצוג בירושלים: חנוכת בנין אשפוז מפואר, בן 8 קומות
הוא הספיק להגיד "יש לי כאבים בחזה" - והתמוטט בפתח הבית
נתניהו: למנוע את החרפה • צפו בדברי רה"מ הבוקר
למרות ההתקררות ומזג האוויר החורפי, היתושים עדיין כאן
ח"כ אזולאי בביקור בשערי צדק: "משבר תקציבי חריף"
מה גרמה מכה מספסל?
עדכון הקורונה: עלייה עקבית באחוזי המאומתים
'איים ירוקים'? 10 עובדים התגלו כחולים בקורונה