עובדת במעון ראש הממשלה מסרה עדות שקר?

עובדות במעון ראש הממשלה נחקרות בחשד למתן עדות שקר לטובת שרה נתניהו, בחקירה שפתחה שירה רבן כנגד אשת ראש הממשלה שרה נתניהו, על כן הפרקליטות ביקשה מבית הדין הארצי להקפיא את הדיון בחקירה של שירה רבן עד לבירור העניין

עובדת במעון ראש הממשלה מסרה עדות שקר?

העובדות נחשדות שעקב הפעלת לחצים ממעון ראש הממשלה הן העידו עדות שקר ללטובת שרה נתניהו, על כן שתי בכיר במעון ראש הממשלה ושתי עובדות נלקחו היום לחקירה בעניין.

לפני כחצי שנה הפרקליטות ביקשה להשהות את עדותה של ליאורה בביאן העובדת במעון ראש הממשלה, שהעידה לטובת אשת ראש הממשלה, ושל אפי אזולאי הממונה לתפקיד אב הבית במעון ראש הממשלה.

המדינה נימקה אז את הבקשה, שהשהיית העדות היא עקב"מידע חדש שהגיע לידיה, ואשר עשוי להיות רלוונטי להעדתם, אשר מצוי בימים אלה בבחינה". בהמשך לאותה בקשה יום הפרקליטות הודיעה לבית המשפט כי לאחר ברור מעמיק תתקיים חקירת המשטרה בפרשה.

המשטרה מסרה לפני זמן קצר כי "בהמשך לפניות כתבים ועל מנת להעמיד דברים על דיוקם, נאשר כי ביחידה הארצית לחקירות הונאה בלהב 433 מתנהלת חקירה שעניינה חשדות הנוגעים לעדויות ולתצהירים שנמסרו ע"י שתי עובדות במעון רה"מ במסגרת תביעה אזרחית."

עוד נמסר "החקירה מתנהלת באישור היועץ המשפטי לממשלה ובליווי ופיקוח של פרקליטות המדינה. מעבר לאמור ומטבע הדברים לא נוכל להרחיב בפרטים נוספים מחקירות מתנהלות".

התביעה של שירה רבן, היתה על טענה שכשעבדה במעון ראש הממשלה שרה נתניהו התייחסה אליה כאל שפחה, על כן היא דורשת פיצוי מהמדינה כרבע מליון ש"ח.

התביעה של שירה רבן הוגשה נגד :מדינת ישראל, שרה נתניהו אשת ראש הממשלה, אפי אזולאי, אב הבית במעון ראש הממשלה, יואב הורוביץ, ראש סגל משרד ראש הממשלה, חברת מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה, יועצת ראש הממשלה לענייני חרדים רבקה פאלוך.

נתניהו במעון ראש הממשלה
ציר מרכזי בכחול לבן: השר שי יזהר חזר בו
החליט לפרוש! השר יזהר שי הודיע כי הוא מתפטר מהממשלה
ח"כ אזולאי שהחלים מקורונה: "הלב שלי נחצה לשניים" • צפו
ח"כ בוסו: הדיון אם יהיו הפגנות או תפילות הוא אחד המביכים
אושר בקריאה ראשונה: הממשלה תהיה רשאית לקבוע הגבלות על הפגנות ותפילות
ליצמן: את הסגר היינו צריכים לעשות מזמן • לא סתם התפטרתי
ליצמן: "תתפלאו לשמוע אבל יש אדם שעומד מאחורי דבריו, והתפטרתי, אצביע נגד"
הנאום הסוער של השר אמסלם: "אני צריך ללמד אותך מר מנדלבליט"?
שטיפת מוח שמאלנית מתוכננת: "עקב מחדלי נתניהו בניין זה נמצא בסגר"
בעקבות הסגר: בכיר בכחול לבין מאיים להתפטר