ברוך דיין האמת: נפטר הרב אורי זוהר ז''ל

ברוך דיין האמת: הלך לעולמו מגדולי מחזירי התשובה הרב אורי זוהר ז''ל אשר בעצמו חזר בתשובה ורבים השיב מעוון. ראש העיר ירושלים משה ליאון ספד: "יחד עם כל עם ...

ברוך דיין האמת: נפטר הרב אורי זוהר ז''ל הרב אורי זוהר ז''ל

ברוך דיין האמת: הלך לעולמו מגדולי מחזירי התשובה הרב אורי זוהר ז''ל אשר בעצמו חזר בתשובה ורבים השיב מעוון.

ראש העיר ירושלים משה ליאון ספד: "יחד עם כל עם ישראל מבכה את לכתו של ידידי הטוב הרב אורי זוהר זצ״ל שהיה דוגמה ומופת לאהבת ישראל ולקירוב לבבות. הרב אורי היה מגדלור של אמונה ושמחה בעיר ירושלים בה גידל את משפחתו הנפלאה הממשיכה את דרכו. ליבו היה רחב ומאיר, וחיוכו הכובש הותיר חותם בלבבות כולנו. תנחומים לבנו דוד, חבר הנהלת העיר ולכל בני המשפחה האהובה. הוא יישאר בליבי לעד. יהי זכרו ברוך".

הרב הראשי לישראל הגר"ד לאו ספד: ""יחד עם כל עם ישראל אני כואב בבוקר זה את הסתלקותו לבית עולמו של האי גברא רבה ידידי האהוב הרב הצדיק אורי זהר זצ"ל מי שהיווה דמות מופת בדורנו, סלל את הדרך אל שורשי העם ורבים השיב מעוון. זכה לחיות חיים משמעותיים של תורה, בצניעות ובענווה, מתוך דביקות בבורא יתברך. חבל על דאבדין, מי יתן לנו תמורתו".

ח"כ יואב בן צור: "קיבלתי בצער רב את הבשורה המרה על פטירתו של הגאון הגדול הרב אורי זוהר זצ"ל מגדולי מחזירי התשובה בדורנו. הרב חולל מהפכה של ממש וזכה לשנות פני דור.שולח תנחומים כנים לתלמידיו הרבים ולבני משפחתו, מן השמיים תנוחמו ולא תוסיפו לדאבה עוד".

ח"כ יוסי טיי ספד: "הרב אורי זוהר זצ"ל תלמיד חכם עצום ועניו שרבים השיב מעוון. ‏את חייו חי בפשטות וקיים את מאמר חז״ל: 'כך היא דרכה של תורה, פת במלח תאכל ומים במשורה תשתה ועל הארץ תישן וחיי צער תחיה ובתורה אתה עמל אם אתה עושה כן: `אשריך וטוב לך` אשריך בעולם הזה וטוב לך לעולם הבא. ת.נ.צ.ב.ה".

ח"כ אורי מקלב: "הרב זוהר היה דמות ייחודית המרבה כבוד שמים בעולם, הרב זוהר החזיר רבים מעוון סלל דרך להמונים אחריו וחייב את האחרים. כולו היה בעולם התורה, ההלכה המוסר והיראה. משנות בגרותו שם את העולם הזה כפרוזדור לעולם הבא. ראינו מקרוב את דאגתו לכלל ומעשה החסד הרבים למען האחרים בצנעה. חינוך ילדי ישראל היה חשוב לו וראה בזה את חובתו. זהירותו מפגיעה בכל אדם הייתה לשם דבר, שמע לקול חכמים והדרכותיו סללו דרך להמונים".

יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני: "יחד עם כל בית ישראל הצטערתי לשמוע על פטירתו של הרב אורי זוהר זצ"ל, שהשיב רבים מעוון, קרבם לאבינו שבשמיים וקידש שם שמיים בדרכו ובמעשיו. אני שולח את תנחומיי למשפחה הרוממה ובהם לבנו, ידידי הרב דוד זוהר, נציג מסור של 'דגל התורה' בעיריית ירושלים. המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאבה עוד".

קולות בכי נשמעו: פעוט כבן 3 נשכח בגן בעיר בצפת
שימי לוינטל כבן ה- 15 אותר כשהוא בריא ושלם
ראיתם אותו? מחפשים אחר אברהם ישעיה בן ה-30
יממה לאחר החיסול: אביו של לוחם הימ"מ נפטר בביתו
בערב שבת: חרדי התמוטט וטבע במקווה במאה שערים
מפחיד: זה השם הנפוץ ביותר בישראל לתינוקות השנה
בני ברק: בת שנה נכוותה קשות ממים רותחים
הממשלה בתוכנית יוצאת דופן שתכפיל את קצבאות הזקנה
ארוחה שהיא חוויה: 4 טיפים שישדרגו את שולחן החג
הותר לפרסום שמו של החייל שנהרג אמש