"פתרון הווירטואליזציה שלנו למכשירים מקושרים יופעל במיליוני רכבים"

כך טוענת חברת הרמן כאשר: ״יצרניות הרכב והספקים בוחנים דרכים לחסוך בכוח העיבוד ולהגביר את יעילות צריכת האנרגיה"

"פתרון הווירטואליזציה שלנו למכשירים מקושרים יופעל במיליוני רכבים"

ככל שהמכוניות שלנו הפכו למחוברות יותר, כך הן גם נעשו מסובכות יותר. בשנים האחרונות, מספר המחשבים המותקנים במכוניות גדל משמעותית. הרחבה זו יוצרת מורכבות ומקשה על חיבור מערכות ומכשירים כדי לספק חוויה דיגיטלית שקופה לצרכנים, תוך שמירה על רכבים מאובטחים ובטוחים.

כדי להתמודד עם האתגר השיקה HARMAN פתרון לווירטואליזציה של מערכות לרכבים מקושרים שמאחסנת סביבות שונות על אותה חומרה. פיתרון הווירטואליזציה נועד להפחית עלויות ולשפר את הביצועים תוך הבטחת אבטחה ובטיחות.

ב- HARMAN מאמינים שעם העלייה באימוץ של הפיתרון, עד סוף שנת 2021 הוא יופעל באינספור רכבים ברחבי העולם, כשחלק מהסיבה: הוא מוטמע, בין השאר, כחלק מערכת השבבים לרכב של סמסונג.

לדברי מיכל גבע, מנכ״לית HARMAN ישראל, היות ומדובר בפתרון שאינו מוגבל לחומרה או תוכנה מסויימים, הוא תומך ביצרני סיליקון רבים ובסביבות תוכנה מגוונות, מה שמאפשר ליצרניות מכוניות מובילות חופש בחירה מוגבר בבחירת רכיבים אלה.

לפתרון שמציעה HARMAN יש מספר שימושים מרתקים. כך לדוגמה, ברכב עם מספר תצוגות ברחבי תא הנהג, הפעלת וירטואליזציה יכולה לאפשר הצגת מידע בדיד במסכים נפרדים הממוקמים במספר חלקים שונים של הרכב. היתרון לנהגים ולנוסעים הוא משמעותי - מסכים מרובים יכולים לספק חוויה מרתקת עם מידע ובידור הזמינים בהישג יד לכל נוסע. שירות מיפוי עשוי להיות מוצג על גבי תצוגת ראש מלמעלה, בעוד שניתן להציג אפשרויות האזנה ומטא-נתונים הקשורים לקונסולה המרכזית - כל זאת בזמן שתוכן מולטימדיה משודר במושב האחורי להנאת הנוסעים.

"הפתרון מאפשר לאחד מספר פונקציות מתקדמות לרכב וציוד היקפי לחומרה שנוהלו בעבר ממחשבים שונים למערכת שליטה אחת, תוך הגדלת היעילות, שיפור האבטחה וחווית הנהיגה, הפחתת משקל הרכב ושיפור עלות הרכיבים ועלויות אחזקה״, אומרת גבע.

״היכולת של וירטואליזציה של מכשירים לאחד את כל הפונקציונליות הזו לחומרה אחת, מאפשרת שיפור מבחינת העלות, צריכת האנרגיה והמורכבות - בעוד שחווית הקישוריות מהירה ומהנה יותר עבור הצרכנים. וירטואליזציה של מכשירים מבטיחה כי כלי הרכב יהפכו למרכזי מידע, בידור וקישוריות״, אומרת גבע.

לדבריה, היתרון של הפתרון בולט במיוחד ברכבים חשמליים: ״יצרניות הרכב והספקים בוחנים דרכים לחסוך בכוח העיבוד ולהגביר את יעילות צריכת האנרגיה. וירטואליזציית המכשירים של HARMAN עושה בדיוק את זה, באמצעות איחוד הפונקציונליות על גבי ערכת שבבים אחת. פרקטיקה זו מפחיתה את המשקל ובכך מפחיתה את צריכת החשמל, מה שחיוני לרכבים חשמליים כיום ובעתיד״.

HARMAN מתכננת ומייצרת מוצרים מקושרים ופתרונות עבור יצרני מכוניות, צרכנים וארגונים ברחבי העולם, ביניהם: מערכות מכוניות מקושרות (חכמות), מוצרי אודיו ווידאו, פתרונות אוטומציה ארגוניים ושירותים התומכים באינטרנט של הדברים (IoT).

שרותי התוכנה של HARMAN מניעים מיליארדי מערכות ומכשירים ניידים, כשהם מקושרים ומאובטחים על פני כל הפלטפורמות בהן הם פועלים, מהעבודה, דרך הבית ועד למכונית ולמובייל. החברה מעסיקה מעל 30,000 עובדים ברחבי העולם. בשנת 2017 נרכשה החברה על ידי חברת סמסונג אלקטרוניקס תמורת 8 מיליארד דולר.

אילוסטרציה
למה אנחנו כל כך אוהבים טריוויה?!
כשהפלוס הוא בעצם מינוס
רוצים לדעת מתי הטיש? תרכשו מנוי חודשי לקו הקהילה!
המיזם הלאומי לשילוב חרדים בהייטק מגייסים נשים חרדיות
לקראת חנוכה: טיפים לבטיחות
עומדים לבצע השקעה? מחשבון תשואה הוא חובה!
הכן מזגנך לחורף: טיפים לשימוש נבון ויעיל במזגן
אושרה בקשת דחייה לקורס נהיגה מונעת באינטרנט
נמאס לכם מפתרונות זמניים?
במעמד ראש העיר: נחנך המרכז הרפואי "קארו" באלעד