מי באמת אכפת לו? והאם ינקלביץ' סתם שיתפה 'תפריט' והקפיצה את המערכת

"הציבור החרדי הינו ציבור חכם ויודע לזהות מי מהנציגות בכנסת מבקש 'לעשות עליו סיבוב' ומי באמת ידאג לאינטרסים שלו"

מי באמת אכפת לו? והאם ינקלביץ' סתם שיתפה 'תפריט' והקפיצה את המערכת ח

ביום שישי האחרון עדכנו באתר 'בימה' כי חברת הכנסת ינקלביץ', הודיעה לציבור כי "לאור תלונות רבות על איכות הארוחות במלוניות הקורונה, טיפלתי בנושא מיידית מול הגורמים הרלוונטיים וחברות הקייטרינג".


ינקלביץ' אף טרחה לעצב בטבלת WORD "תפריט עדכני" עם מצרכים בסיסיים לשלוש ארוחות ביום, משל באי המלוניות השתכנו להם ב"מחנה קיץ" מאולתר אליו יצאו יחד עם בני המשפחה בטיול אתגרי מאורגן.


לדברי מנכ"ל מלון כינר מארק ואלך: "בעוד שח"כ טסלר ביקר במלון בסוף השבוע, הרי שחברת הכנסת ינקלביץ' כלל לא הייתה בקשר איתנו. לדעתי, ההודעה שיצאה מלשכתה בה שורבב שמו של מלון כינר ככזה הטעון שיפור במערך בקרת המזון ואיכותו מקורו בטעות ויעידו על כך מאות האורחים שלנו".


זה היה ביום חמישי האחרון - יו"ר הוועדה לפניות הציבור ח"כ יעקב טסלר שירד לשטח ובסיור מלוניות שהחל בשעות הבוקר המקודמות במרכז השליטה הארצי של פיקוד העורף ברמלה, שם קיבל תדרוך מפורט מרמ"ט פיקוד העורף תא"ל איציק בר.


לאחר מכן הצפין לשורה של ביקורים בבתי המלון בצפון, שם מאושפזים חולי קורונה יחד עם בני משפחותיהם. טסלר עקב מקרוב על מצוקת המאושפזים ויחד עם צוותי המלונות ואנשי פיקוד העורף גובשו ורועננו נהלים לטובת המאושפזים.


בשיחה לתקשורת משחזר ח"כ טסלר, כי יחד עם תא"ל בר הוא פגש במשל"ט את מפקד משל"ט המלוניות אל"ם במיל' ניר בר און שליווה את מהלך הביקור והרחיב על הפעילות הענפה. "על הציבור לזכור שמלונות אלו, אינם מלונות נופש, אלא בתי החלמה לכאלו שהתגלו כמאומתים בבדיקת הקורונה ונשלחו לכאן במטרה לגדוע את שרשרת ההדבקה", אמר.


לדבריו, "נכון שישנם אכזבות, אך יש לזכור כי אלו נחלתם של שני הצדדים, גם של המאושפזים שנמצאים מחוץ לבית ונאלצים להתפשר על נוחות, וגם של צוות המלון הן מבחינת היכולת להעניק שרות כבשגרה והן מבחינת גודל האחריות והדאגה לבריאות העובדים, ברגע שכל צד מבין את השני והערבות ההדדית היא הכוח המניע. חובה לעשות תיאום ציפיות בין החולים ופיקוד העורף".


על הביקור במשל"ט מוסיף טסלר, כי הוא פגש "חיילים בדמות של מלאכים, שעושים הכל על מנת להטיב עם המחלימים, ומשפרים תוך כדי תנועה כמה שאפשר".


"אחד התלונות בהם נתקלנו ביתר שאת במהלך הביקור במלוניות היה המחסור במכונות כביסה לשימוש אורחי המלוניות", משחזר יו"ר הוועדה לפניות הציבור, ח"כ יעקב טסלר. "ברור שבמלונית המארחת מאות אורחים, 3-4 מכונות כביסה אינן מספיקות, ובכן כבר עכשיו תגברנו את מספר מכונות הכביסה במלונות הקורונה".


"הציבור חכם ויודע לזהות מי מבקש לעשות עליו סיבוב".

מה ימנע את הסגר הכללי?
יעקב אשר תקף את ההסתה: כשמדובר בבחורים שבאים ללמוד בישיבה, מיד ותהום כל הארץ?!
ח"כ קרעי: מייצרים מצג שווא של "מדינה במחאה"
נתניהו בהצהרה לתקשורת: הממשלה לא צריכה ליפול, התקציב יכול לעבור מחר
יו"ר הקואליציה על היחסים עם כחול לבן: אוטוטו חותמים על גט
ויכוח עויין בישיבה; נתניהו: "ההפגנות - מדגרות קורונה", גנץ: "לא להקצין" • צפו
סייעות ש"ס ויהדות התורה: לא נתמוך בהצעת חוק פסקת ההתגברות
שר הבריאות אדלשטיין: הגיעו לי מים עד כאן בגלל השנאה לחרדים - אנטישמיות לשמה!
המשבר ממשיך: יו"ר הקואליציה המליץ לראש הממשלה לתמוך בפסקת ההתגברות שתעלה השבוע
פרויקטור הקורונה נגד כניסת 16,000 בחורי ישיבות לארץ; ליברמן: "יעלה את התחלואה"