התפללו: אדם התמוטט בציון הרשב"י - מצבו אנוש

בציון הרשב"י במירון התמוטט בשעה האחרונה חרדי כבן 65, כוחות ההצלה ביצעו בו פעולות החייאה ומתן שוקים והוא פונה לביה"ח כשמצבו מוגדר אנוש

התפללו: אדם התמוטט בציון הרשב"י - מצבו אנוש חצר ציון הרשב

הפראמדיק שטיפל במבוגר מספר

איחדו הצלה

בציון הרשב"י במירון התמוטט בשעה האחרונה חרדי כבן 65, כוחות ההצלה ביצעו בו פעולות החייאה ומתן שוקים והוא פונה לביה"ח כשמצבו מוגדר אנוש


חוליה רגלית של הצלה בנצי הימל וישעיה גוטליב סיפרו: "כחלק מהאבטחה של הארגון בהילולת הרשב"י היינו במהלך סיור אבטחה בציון, כאשר אזרחים קראו לנו לגבר כבן 80 אשר שכב מחוסר הכרה על הריצפה מחוסר הכרה. באופן מיידי דיווחתי למוקד 101 של מד"א והזעקתי ניידת טיפול נמרץ וצוותים נוספים שיבואו לסייע. ובמקביל התחלנו בביצוע פעולות החייאה ומתן שוקים חשמליים, ובהמשך הוא פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לחדר הלם בבית חולים זיו בצפת."


גל יסעור חובש איחוד הצלה שהיה בסמוך והחל ראשון בפעולות ההחייאה מסר: "המתפללים סיפרו כי הוא התמוטט והם החלו בביצוע עיסויים והצטרפתי אליהם לאחר שבדקתי שהוא אכן ללא דופק ונשימה. בסיוע פרמדיקים של איחוד הצלה ביצענו בו פעולות החייאה".


אבי מרכוס פרמדיק ומנהל אגף רפואה של איחוד הצלה הוסיף: "לאחר שביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות תוך מתן שוקים חשמליים מדפיברילטור הוא פונה לבית החולים זיו בצפת תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב לא יציב".


הציבור מתבקש לקרוע שערי שמים בתפילה לרפואת נחמן אליהו בן גיטל לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל

לאחר שהדף שמאלנים: חייל נחקר על ידי צה''ל
כוכבי ים מסוג גרגירנים נצפו בשמורת האלמוגים • גלריה
בני ברק: הוקם צוות חירום לטיפול בחשד לליקוי מבנים
בני ברק: 9 משפחות פונו מבתים מחשש קריסה
תחזית מזג האוויר: אפשרות לגשם מקומי
זיהום נרחב בנחלי הצפון
יו"ר ועדת החוקה: פטור מתו ירוק לילדים עד גיל 12 לחוה"מ סוכות
שוב: המשטרה "התלבשה" על חסיד ברסלב ששב מאומן
החל מהלילה: ההסכמון יופעל על כלל חבי הבידוד
מודיעין עלית: בית ספר עלה באש