התפללו: אדם התמוטט בציון הרשב"י - מצבו אנוש

בציון הרשב"י במירון התמוטט בשעה האחרונה חרדי כבן 65, כוחות ההצלה ביצעו בו פעולות החייאה ומתן שוקים והוא פונה לביה"ח כשמצבו מוגדר אנוש

התפללו: אדם התמוטט בציון הרשב"י - מצבו אנוש חצר ציון הרשב

הפראמדיק שטיפל במבוגר מספר

איחדו הצלה

בציון הרשב"י במירון התמוטט בשעה האחרונה חרדי כבן 65, כוחות ההצלה ביצעו בו פעולות החייאה ומתן שוקים והוא פונה לביה"ח כשמצבו מוגדר אנוש


חוליה רגלית של הצלה בנצי הימל וישעיה גוטליב סיפרו: "כחלק מהאבטחה של הארגון בהילולת הרשב"י היינו במהלך סיור אבטחה בציון, כאשר אזרחים קראו לנו לגבר כבן 80 אשר שכב מחוסר הכרה על הריצפה מחוסר הכרה. באופן מיידי דיווחתי למוקד 101 של מד"א והזעקתי ניידת טיפול נמרץ וצוותים נוספים שיבואו לסייע. ובמקביל התחלנו בביצוע פעולות החייאה ומתן שוקים חשמליים, ובהמשך הוא פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לחדר הלם בבית חולים זיו בצפת."


גל יסעור חובש איחוד הצלה שהיה בסמוך והחל ראשון בפעולות ההחייאה מסר: "המתפללים סיפרו כי הוא התמוטט והם החלו בביצוע עיסויים והצטרפתי אליהם לאחר שבדקתי שהוא אכן ללא דופק ונשימה. בסיוע פרמדיקים של איחוד הצלה ביצענו בו פעולות החייאה".


אבי מרכוס פרמדיק ומנהל אגף רפואה של איחוד הצלה הוסיף: "לאחר שביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות תוך מתן שוקים חשמליים מדפיברילטור הוא פונה לבית החולים זיו בצפת תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב לא יציב".


הציבור מתבקש לקרוע שערי שמים בתפילה לרפואת נחמן אליהו בן גיטל לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל

באמצע הכביש: המשטרה עצרה חרדים והאשימה אותם
מכת הזיופים: נתפסו נערים שביצעו קניות בשטרות מזויפים בב''ב
עצורים בהתפרעויות במזרח ירושלים: "נפעל ביד קשה"
אלו השינויים בתנועה בעקבות הילולת רשב''י
פעם שלישית בשלושה ימים: גבר במצב קשה בעקבות הכשת נחש
יהודי נפצע קל לאחר שהותקף בעיסאוויה על ידי פלשתינים
שוב: נציב הכבאות אוסר להדליק מדורות בל''ג בעומר
הובא למנוחות לוחם הימ''מ נועם ז''ל
בג״ץ קבע: פרויקט הרכבל ייצא לדרך
החל ממחר: תרגילי התרעות ברחבי הארץ