בעקבות שחרור המחבל: סמוטריץ' במכתב זועם לנתניהו

מסע הסתה אחרי שחרור המחבל - והממשלה שותקת. יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' במכתב זועם בעקבות המסיבות לשחרור המחבל

בעקבות שחרור המחבל: סמוטריץ' במכתב זועם לנתניהו בצלאל סמוטריץ'

מסע הסתה אחרי שחרור המחבל - והממשלה שותקת יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' במכתב זועם בעקבות מסיבות לשחרור המחבל. כידוע, אתמול שוחרר מבית הסוהר המחבל, רושדי אבו מוך, שישב בכלא על רצח החייל, משה תמם. המחבל המשוחרר הגיע לעיר מגוריו באקה אל גרביה וכפי שפורסם זכה לצעדות ולקבלות פנים שכל כולן מסע הסתה ותמיכה בטרור.


אמש פנה יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' לשר הביטחון בני גנץ ולשר הבט"פ אמיר אוחנה בבקשה להקמת ועדת בדיקה סביב ההתנהלות המחפירה של המערכות למסע ההסתה בעת שחרורו מבית הסוהר של המחבל רושדי אבו מוך.


במכתב כתב סמוטריץ' לשר אמיר אוחנה וראש הממשלה, בנימין בנתניהו: "אתמול, שוחרר המחבל הנתעב רושדי אבו-מוך מבית הסוהר קציעות לאחר שישב בכלא על רצח החייל משה תמם הי"ד".

"קבלת הפנים והצעדות למחבל בעיר מגוריו באקה אל-גרביה, שאינם אלא מסע הסתה של הזדהות ותמיכה בטרור בניגוד לחוק, פורסמו מראש, הוכנו להם שלטים מיוחדים, התפרסמו הזמנות וכולם ידעו שזה מה שעומד להתרחש. ממשלת ישראל וגופיה ידעו על הדבר, ולצערי לא עשו דבר כדי למנוע את האירוע או לפזר אותו בזמן אמת".


"כמובן, שצעדות אלו קיבלו את תמיכת המפלגות הערביות מהרשימה המשותפת ומרע"מ דבר שרק ממחיש את האבסורד אותו אנו חווים בימים אלה. לא יעלה על הדעת שבמדינה ריבונית מחבל נתעב מתקבל בעצרות שמחה ברחובה של עיר ללא כל התערבות של כוחות הביטחון והאכיפה".


"קשה לתאר את התחושות הקשות של אזרחי ישראל למראה התמונות ובוודאי של משפחת תמם היקרה. ישנם דברים שאינם סובלים דיחוי ואינם נמצאים במחלוקת פוליטית. אבקשכם להקים לאלתר ועדת בדיקה שתבחן איך קרה הדבר, ותסיק מסקנות לאירועים דומים בעתיד. בנוסף אבקשכם להורות על מעצרים וסנקציות נוספות כלפי המשתתפים".


לסיום עקץ: "ואנו נענה ונאמר, כי על זה ידוו כל הדוויים, הארץ הקרויה ארץ 'ישראל', דומה כי הוחלפה עתה לבני ישמעאל, ואנו רק כעוברי אורח במדינתינו ותו לא"...

מזעזע: פקח היכה חרדי עד זוב דם
איראן טוענת: "התקלה בנתנז תוקנה - חלק מהצנטריפוגות שבו לפעול"
ח''כ מלכיאלי זועק על משחק מזוויע בו יורים על חרדים • צפו
בעקבות זריקת האבנים: ח''כ טייב סייר בהר הזיתים
כצפוי: גל התקיפות ממשיך ללינץ'/ים
צפו: כך עצרו את מפיצי האמל''ח
שוב זה קורה: ידויי אבנים לעבר אוטובוס חרדים
השר אוחנה: "הפשיעה והאלימות בחברה הערבית זוכה לקשב"
ח''כ ברוכי: "מי שניחן ב"ידו בכל" מתחיל גל אלימות"
איראן: סגן מפקד כוח קודס מת באופן פתאומי