שני בני אדם נהרגו וכעשרה נפצעו בתאונה קשה הלילה בכביש 77 שבצפון

בתאונה היו מעורבים 3 כלי רכב פרטים ומשאית, כל הנראה התרחשה תאונת אחורית בין המשאית לרכב הפרטי מה שהוביל לתאונת שרשרת קשה וקטלנית בכביש

שני בני אדם נהרגו וכעשרה נפצעו בתאונה קשה הלילה בכביש 77 שבצפון מזירת התאונה הקשהמזירת התאונה הקשה

תאונה קשה התרחשה הלילה בכביש 77 שבצפון ממחלף ישי לזרזיר.


בתאונה היו מעורבים 3 כלי רכב פרטים ומשאית, מחקירה ראשונית עולה כי ארעה תאונת חזיתית אחורית בין המשאית לרכב הפרטי, 2 רכבים שעמדו בפקק לפניהם נפגעו אף הם מהתאונה.


פאראמדיקים של מד"א קובעים את מותם של 2 גברים בשנות השלושים שהיו לכודים ברכב, גבר נוסף כבן 30 שהיה איתם ברכב חולץ במצב קשה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה, העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח כרמל ורמב"ם את הפצוע הקשה, פצוע בינוני, ועוד מספר פצועים במצב קל.

דוד ענתבי חובש באיחוד הצלה שנתקל בתאונה מסר: "תוך כדי נסיעה נתקלתי בזירה קשה של תאונה עם מעורבות שלושה כלי רכב ומשאית. צוותי כיבוי חילצו מאחד מכלי הרכב שני צעירים שנהרגו וצעיר נוסף שנפצע קשה. כמו כן הענקנו סיוע בזירה ל-4 נפגעים קל משני כלי הרכב הנוספים שמעורבים בתאונה".

פאראמדיק מד"א ברוך אביטן, סיפר: "כשהגענו למקום המראה היה קשה, ראינו משאית בנתיב השמאלי של הכביש ומתחת לחלקה הקדמי היה רכב פרטי מעוך עם שלושה נוסעים שנלכדו, ראינו 2 כלי רכב נוספים שנפגעו בתאונה. עשינו מיון מיון ראשוני מהיר לפצועים, כוחות הכבוי חילצו את הלכודים מהרכב, 3 גברים כבני 30, שני גברים היו מחוסרי הכרה עם פציעות קשות ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותם, הנוסע השלישי היה מחוסר הכרה וסבל מחבלה רב מערכתית, 5 מנוסעי הרכבים האחרים היו בהכרה, מתוכם 2 ילדים בן 4 ובן 7 , הענקנו לפצועים טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותם לבית החולים כשמצבו של אחד קשה מאוד מורדם ומונשם, והשאר במצב קל עד בינוני".

שוטרי משטרת ישראל ובוחני תאונות דרכים הגיעו למקום ופתחו בחקירת הארוע.

ירושלים: רגל של ילד חרדי נתקעה באופניים
פתיתים שחורים קלים נחתו מהים בחלק מחופי ישראל
בית שמש: בלב השכונה החרדית ילד נעקץ מעקרב
ועדת החוקה אישרה את הארכת התו הירוק
צפו: כשאפי מנסה להירדם בסוכה
בעוד שבוע: כך ישתנו ההגבלות על הטיסות לחו''ל
אושר: פטור מבדיקת PCR למחלימים מקורונה ב-3 החודשים האחרונים
תיעוד של ערב חג: שוק ארבעת המינים בקרית גת • גלריה
לקראת סוכות: בקיבוץ עין גב האיצו את קטיף הלולבים
עשרות אלפי חבי בידוד יחלו לקבל מסרונים מהמשטרה